Zuno půjčka

Zuno půjčka na každý den
PublicDomainPictures / Pixabay

Zuno půjčka od 10 000 do 500 000 Kč

Rádi byste si půjčili na cokoliv? Zuno půjčka je dostupná ve výši od 10 000 Kč do 500 000 Kč. Jakmile si půjčíte, sami se rozhodnete pro využití peněz, které je libovolné. Půjčka Zuno se poskytuje jenom v českých korunách. Splácení je možné v době od 6 až do 72 měsíců. Pro posouzení o poskytnutí půjčky nemusíte dokládat žádné ručitele. Podmínkou poskytnutí půjčky je ale vlastnění účtu u ZUNO. Účet u Zuno si můžete sjednat třeba ten samý den, kdy budete žádat o půjčku na internetových stránkách společnosti.

Půjčka Zuno vám dává možnost si přímo online vypočítat splátku zamýšlené půjčky, stačí, když zadáte sumu a hned vidíte potřebnou částku k pravidelnému splácení. Úrokové sazby začínají na 6,90 % ročně. Jakmile dojde k posouzení žádosti, dozvíte se kompletní úrokovou sazbu za dobu pravidelného splácení. Splácení si můžete také lze pojistit na dobu v dlouhodobé pracovní neschopnosti a pro případy ztráty zaměstnání, invalidity a úmrtí.

Za poskytnutí půjčky nebudete platit nic předem a ani nezaplatíte nic za měsíční poplatky. Úrok je neměnný – bude stejný po celou dobu existence půjčky. Jako bonus získáte možnost si vybrat jeden měsíc v roce, kdy nebudete muset splácet půjčku. Zuno půjčka se vyřizuje na pobočce nebo online způsobem.

Využijte i Plus půjku od Zuno bank

Od Zuno si lze pořídit také Plus půjčku. Zuno půjčka Plus se poskytuje bez poplatku za vyřízení. Je vhodní pro všechny osoby, které očekávají od půjčky něco víc. Jestliže se nebudete zdráhat platit měsíční poplatek ve výši 99 Kč, můžete mít různé výhody. K výhodám půjčky Plus od Zuno patří například možnost předčasného splacení za nulové poplatky. Nic vás nebude stát ani případná změna smluvních podmínek, posílání SMS zprávy s připomenutím o placení dva dny před termínem. V rámci poplatku budete mít automaticky zajištěno pojištění splácení pro případy úmrtí nebo invalidity. Zájemci z řad zaměstnanců musí mít minimálně 18 let, OSVČ 21 let.

Žádejte o Zuno půjčku online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..