Unicredit bank PRESTO půjčka

PRESTO Půjčka od Unicredit bank
PRESTO Půjčka od Unicredit bank

UniCredit Bank nepatří na českém trhu mezi nejvyhledávanější banky, ale za to pokud již akční produkty nabízí, stojí za zvážení. Nejiné je to PRESTO půjčkou, tedy produktem, který by se mohl označit jako nejlepší konsolidace půjček, alespoň co se současných měřítek týče. Jedná se o moderní, svižný postup, jak získat skutečně tu nejlepší konsolidaci půjček.

Je nabídka skutečně výhodná?

Reklama může říkat cokoli, ale to neznamená, že se jedná skutečně o to nejlepší řečení právě pro vás. Abyste tak získali skutečně tu nejlepší konsolidaci půjček, je potřeba mít na paměti několik stručných bodů, podle kterých postupovat tak, aby se k nejlepší konsolidace půjček bez potíží dospělo. Vše dokáže až kalkulačka nejlepší konsolidace půjček, tedy online kalkulačka Presto půjčky.

Co má Presto půjčka navíc

Presto půjčka od UniCredit Bank označována jako nejlepší konsolidace půjček a to hned z několika důvodů. Jednak Presto půjčka nabízí nejlepší konsolidace půjček nižší měsíční splátky, než u původních půjček, tedy několika půjček. Díky financování je tak výhodné si převést všechny stávající úvěry do jednoho, tedy nejlepší konsolidaci půjček, aby tak zákazník získal jen jednu splátku měsíčně, namísto hned několika a s financováním, které je mnohem výhodnější, takže klient ušetří.

Méně na poplatcích

Půjčky s sebou nesenou nejen placení splátek, úroků, ale i dalších poplatků. Sjednocení všech stávajících úvěrů v jeden produkt, nejlepší konsolidaci půjček, je tak možným řešení pro to, aby klient zaplatil mnohem méně, než původně platit.

I co se týče samotných poplatků je UniCredit Bank schopna nabídnout mnohem nižší sazby u stávajících úvěrů tím, že všechny půjčky budou nejlepší konsolidací půjček převedeny v jednu. Pokud chcete vědět, jak konsolidovat, přečtěte si tento starší článek.

Co lze všechno sloučit s Presto půjčkou?

Pokud se řekne „nejlepší konsolidace půjček“, většinou si lidé vybaví možnost, jak sloučit běžné půjčky. To že mohou slučovat i kontokorenty a kreditní karty již obvykle ani netuší. A to je velký chyba, protože obecně platí, že čím více jednotlivých položek pro nejlepší konsolidaci půjček, tím vyšší sleva, lepší zvýhodnění a financování. Každý správný bankéř by měl vědět, že je zákazníkovi povinen tuto službu i nejlepší konsolidaci půjček nabídnout, aby tak nepřišel o výhodné financování.

Odložení splátek

Presto půjčka, jako nabídka financování, tedy konsolidace půjček na současném českém trhu nabízí mimo klasické sloučení úvěrů i možnost odložení splátek při splácení. I přesto, že klient získá mnohem výhodnější financování, i tak bohužel musí čelit tomu, že pravidelné měsíční splátky musí řádně hradit.

[box type=”info” size=”large” style=”rounded”]Bohužel může nastat situace, se kterou nepočítal a která jeho úmysly zhatí. Dá se však vše řešit odložením splátek a to vše zdarma až dokonce pětkrát. I díky tomu je Presto půjčka nejlepší konsolidací půjček v současnosti.[/box]


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..