U koho je dostupná americká hypotéka bez registru?

Produkt americká hypotéka bez registru je dostupný i vám
Unsplash / Pixabay

Americká hypotéka, kterou jsme detailně popsali před pěti dny, je zajímavým produktem, který dokáže kombinovat výhody klasické hypotéky a klasické půjčky. Pokud si ji blíže specifikujeme, tak se jedná o úvěrový produkt na dobu i několika desítek let, který je ručený nemovitostí, ale umožní využít finanční prostředky skutečně na cokoliv. A to bez dokládání samotného účelu toho, na co je vlastně použít chceme.

Logicky si tak právě tento úvěr získává stále více a více příznivců. S tím souvisí i to, že každý může mít jiné požadavky na to, co mu může úvěrová společnost nabídnout. A to nejjednodušší, co získat můžeme, je určitě americká hypotéka bez registru.

Kde ji najít?

Dnes americké hypotéky nabízejí banky, ale i samozřejmě také nebankovní společnosti. Pokud budeme konkrétní, tak právě u druhé jmenované možnosti je produkt americká hypotéka bez registru dostupný. A to z toho důvodu, že banky stále dbají na to, aby bylo ověřování klientů poměrně důkladné, čímž se minimalizuje případné riziko toho, že by jejich klient nesplácel.

Naproti tomu nebankovní společnosti nijak výrazně bonitu neověřují, a tak může tento úvěrový produkt získat i klient, který je uvedený v registrech. A to ať už za to, že měl skutečně problémy se splácením svých závazků, popřípadě také za to, že se tam dostal nedopatřením a to proto, že pouze pozdě zaplatil třeba jenom telefonní paušál. To vše mohou být důvody, proč se lidé mohou v registrech objevit.

U koho je americká hypotéka bez registru dostupná?

Půjdeme-li cestou konkrétních možností, určitě musíme vyjmenovat několik společností, které na našem trhu působí a které tento produkt samozřejmě nabízejí. A mezi takové poskytovatele patří společnosti, jako:

  • AktivaFIN
  • HypotekaProfi
  • Acema

Právě poslední jmenovaná společnost je určitě tou nejlepší volbou, jelikož dnes patří mezi neznámější prověřené společnosti, které daný typ úvěru nabízejí. A to i za poměrně dobrých podmínek, což dokládá třeba i hodnocení jednoho z klientů této společnosti: „Potřebovala jsem 500 000,- na nové auto a školu pro dceru. Dost mě překvapilo, že mi nějaká nebankovní společnost nabídla lepší podmínky, než banka, ve které mám 10 let účet. Bez zbytečných otázek a zjišťování, úrok 8,04% – báječné. Mohu jedině doporučit.“

Co může být negativem?

Jsou však i varianty, které jsou spjaté také s několika různými negativy. Mezi hlavní negativum zcela určitě patří to, že ne vždy dostaneme stoprocentní hodnotu nemovitosti, kterou budeme chtít ručit. Velmi často můžeme počítat s tím, že částka, která nám bude vyplacena, bude odpovídat zhruba polovině toho, co daná nemovitost bude stát. Na to je dobré myslet ve chvíli, kdy budeme plánovat větší investice a tak budeme počítat to, kolik bychom mohli získat peněz a co vše bychom za ně mohli pořídit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..