Studentská půjčka v Brně

Máte doma studenta? Patříte mezi plnoleté studenty a momentálně by se vám hodila nějaká forma půjčky pro studenty? Studentská půjčka se většinou poskytuje bankami nebo nebankovními společnostmi se zvýhodněnými podmínkami pro studenty.

Předpokládá se, že žadatelem bude student, který si je schopný přivydělat nějaké peníze a zajistit tak splácení půjčky. Ale seženete i studentské půjčky, kde se nevyžaduje mít žádný příjem, ovšem je třeba počítat s tím, že půjčené peníze nejsou darem, ale musí se vrátit i s úroky případnými poplatky.

Tip pro studenty: Studujete v Brně a rádi byste získali půjčku na vzdělání? Přečtěte si tento článek se zajímavou nabídkou.

Studentská půjčka je k dispozici například u banky UniCredit Bank. Pro posouzení o poskytnutí studentské půjčky nemusíte mít vlastní příjmy. Během doby splácení si můžete zajistit i odložení splátek.

Studentská půjčka od UniCredit Bank je k dispozici v částkách od 50 000 Kč do 150 000 Kč. Půjčka je určena k zaplacení studia a studijních potřeb. Studentská půjčka se poskytuje dívkám a chlapcům, kteří studují na vyšších odborných, vysokých a jazykových školách. Zároveň musí mít studenti věk od 18 do 30 let.

Půjčka pro studenty se jeví dobrým řešením všem, kteří nemají dostatek peněz na pokrytí výdajů vzdělání a vědí, že v budoucí době si budou moci dovolit pravidelné splácení. Studentská půjčka má dobu splatnosti od jednoho roku až do deseti let. Studentská půjčka zároveň umožňuje si požádat o odložení splátek až na dobu po dokončení studia. Během studia se ale musíte postarat o placení daných úroků.

Z poskytnuté studentské půjčky lze čerpat peníze v hotovosti. Hotovost bude převedena na váš účet v bance po podepsání smlouvy. Studentská půjčka od UniCredit Bank je k dispozici také díky kontaktnímu formuláři v online verzi, kde vyplníte potřebné údaje a pracovník banky vám zavolá zpět. Následně se sjednává schůzka na pobočce banky. Sebou budete potřebovat platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti.

Jak sjednat studentskou půjčku
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..