Spořící účet Sberbank nabídne výběr ze dvou variant

Sberbank
Sberbank

Využívat v dnešní době spořicí účty je rozhodně výhodné. A to z toho důvodu, že je to spojeno nejenom s jednoduchostí a možností mít peníze k dispozici, ale i s jejich zhodnocováním. Pokud budeme konkrétní, je nejlepší možností na našem trhu spořící účet Sberbank. To ostatně potvrzuje, že především nové a menší banky zkrátka stále mají co nabídnout. A jelikož tato banka nabídne hned dvě varianty spořicího účtu, pojďme se na ně podívat detailněji. Velmi žádáný je i kontokorentní úvěr Sperbank.

První spořící účet Sberbank má název FÉR spoření

Pod tímto názvem najdeme spořicí produkt, který je určený hlavně těm střadatelům, kteří chtějí zhodnocovat hlavně menší částky. To hlavní, co je jeho pozitivem, to je určitě úroková sazba, která činí velmi příjemných 1,63 procent ročně. Nutno ale dodat, že se to týká pouze zůstatku, který je v maximální výši 300 000 Kč. Pokud bychom měli na našem bankovním účtu více peněz, je třeba počítat s tím, že vše co je nad touto hranicí, už je úročenou sazbou poloviční. I to je ale ve světě spořicích účtů poměrně velké pozitivum.

Mluvíme-li o pozitivech, rozhodně nesmíme zapomenout na to, že jedním z těch velkých je také garance této úrokové sazby. Zatímco jiné banky mohou mít v podmínkách informace o možnosti změny, spořící účet Sberbank nabízí garanci toho, že se daná sazba nezmění až do 31. 1. roku 2016. A co o tomto říká samotná banka? „Chcete své finance výhodně a bezpečně zhodnotit? Jako jediní Vám nabízíme spoření s nejvýhodnější sazbou na trhu. Její výši Vám navíc garantujeme až do roku 2016. BEZ FIXACE – peníze máte kdykoliv k dispozici.“

Druhým produktem je spořicí účet GARANCE 2016

Druhým spořicím účtem, který nám Sberbank může nabídnout, je právě tento. Ten už se orientuje i na ty střadatele, kteří chtějí mít na účtu peníze v milionech korun. Navíc nemusíjí být omezováni jenom na naši měnu, protože účet lze otevřít v rámci třech měnových variant. A to:

  • Česká koruna
  • Americký dolar
  • Euro

U každé možnosti je však konkrétní úročení jiné a my musíme říci, že nejlépe, vychází právě to, tkeré se váže k české koruně. Lze tak dosáhnout úroku až 1,43 procenta, který se také do posledního dne roku 2016 nemění. Příjemným pozitivem je to, že takto úročeny jsou všechny částky, které jsou v pásmu od 500 000 do 5 000 000 Kč. Pokud máte na účtu méně, počítejte s úrokem 0,43 procenta. Pokud více, je tato přesahující částka úročena jenom setinou úroku ročně.

Sberbank nabízí i refinancování půjček, více informací  naleznete  na http://okamzitepujcky.info/sberbank-refinancovani-bez-starosti/

Jaké jsou výhody obou účtů?

Podíváme-li se na oba účty společně, rozhodně je lze doporučit každému, kdo chce bez rizika a poměrně dobře zhodnocovat své finance. V rámci toho rozhodně nesmíme zapomenout ani na to, že jsou zde i výhody toho, že vedení, stejně jako sjednání je bez poplatků. Navíc si daný účet můžete otevřít nejenom na pobočce, ale také online. A to jednoduše, za pár minut. Posledním pozitivem je také to, že všechny vklady jsou samozřejmě zákonem pojištěny a tak se není třeba bát případné ztráty, která tak stoprocentně nehrozí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..