SMS půjčka nabízí částky do 10 000 Kč

Kdy může být SMS půjčka řešením vašich problémů?
scross2601 / Pixabay

O půjčku si v současné době zažádáte velice snadno a pohodlně – například pomocí SMS zprávy. Víte, jaké výhody vám přinese SMS půjčka? Sjednání SMS půjčky je pochopitelně velice snadné, pošlete esemesku v požadovaném tvaru na telefonní číslo vybrané společnosti a během chvilky se můžete těšit na vyjádření ke schválení. Prim v oblasti tohoto typu půjček hraje i společnost Real Money, která nabízí své služby na těchto stránkách.

SMS půjčka snadno a rychle

SMS půjčky jsou známé pod pojmem finské půjčky. O půjčku se žádá pomocí SMS či online způsobem. Při první žádosti o půjčku je vždy nutné použít nejprve online žádost, kde vyplníte některé požadované osobní údaje. Zpráva o schválení nebo zamítnutí půjčky vám přijde na vámi udané číslo mobilu již do cca do deseti minut od odeslání žádosti.

Veškeré nutnosti k poskytnutí půjčky budou vyřízeny také velice brzy. K vyplacení půjčky dochází převodem na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

SMS půjčka pro každého

SMS půjčka je vhodná pro zájemce o nižší částky půjček. Půjčují se částky až do 10 000 Kč.  Půjčky se zakládají na krátké době splatnosti. Dostanete lhůtu splatit požadovanou sumu i se stanovenými poplatky (úroky) v určitém termínu. Většina splatností je stanovena do maximálně 45 dní. SMS půjčka nevyžaduje ručitele a ani jiné zajištění. Mnohé společnosti nekontrolují ani registry dlužníků a nepožadují potvrzení o pravidelném příjmu. Půjčit si tedy mohou i ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní, plnoletí studenti, osoby pobírající důchod apod.

Odklady splácení SMS půjčky

Během trvání půjčky ale není problém si termín splatnosti prodloužit. Konkrétně u Ferratum půjčky budete mít možnost si termín splacení prodloužit celkově třikrát. Nejprve je vždy nutné si požádat o prodloužení půjčky, což je nutné učinit včas a ne až budete ve zpoždění se splácením. Navíc musíte počítat s extra poplatky za prodloužení, jedná se o 15 %  z půjčené částky u Ferratum půjčky. Půjčka se vám následně prodlouží o dalších 15 dní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..