Půjčky jsou hity současnosti

Johanna84 / Pixabay

Půjčky se v poslední době staly trendem mezi finančními produkty a využívá je stále více klientů bank a nebankovních společností. Půjčit si dnes můžete na cokoliv.

Hotovostní půjčky bez udání účelu vám přinesou peníze, kterými poplatíte vaše momentální potřeby. Speciální půjčky spotřební mají výhodnější úročení a jsou určeny na koupi konkrétní věci. Většinou se jedná o spotřebiče do domácnosti – pračky, myčky na nádobí, televize, notebooky, PC sady, sušičky prádla, sporáky. Může se jednat i o automobily, motocykly, zaplacení školného, kurzovného apod.

Zvláštní kategorii půjček tvoří hypotéky, využívané hlavně na potřeby spojené s bydlením. Díky hypoteční půjčce nebo úvěru si za nízký úrok můžete dopřát vlastní bydlení. Jedná se o koupi nového domu, stavbu domu, rekonstrukce, modernizace, ale i obstarání pozemku určeného pro stavbu,  koupi chalupy nebo jiného rekreačního objektu.

[button link=”http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=22&aff_id=1074&source=zajimavepujckycz” size=”large” color=”silver” window=”yes”]Půjčte si bez rizika u Providentu[/button]

Poskytují se také [ilink url=”http://cs.wikipedia.org/wiki/Americk%C3%A1_hypot%C3%A9ka” title=”americké hypotéky”]americké hypotéky[/ilink], což jsou půjčky určené na cokoliv, ne pouze na bydlení. Podmínkou u amerických hypoték je ručení na půjčku nemovitostí. Půjčuje se do několika desítek procent zastavované nemovitosti – konkrétní výše záleží na poskytovateli půjček.

[quote]Víte, že … bankovní půjčky mají obecně výhodnější úročení než nebankovní. Půjčit si u banky se vyplatí klientům bank, kteří zde mají běžný účet, chodí jim sem pravidelně výplata a nikdy neměli problémy s placením půjček.[/quote]

Nebankovní půjčky se poskytují rychleji a jsou dostupnější i pro osoby, které neuspějí u bank. Většina poskytovatelů nebankovních půjček nekontroluje registry dlužníků, takže si peníze z půjčky mohou dopřát i lidé s nějakými resty v placení z minulosti. U nižších částek se netrvá na ručitelích a ani na zástavě nemovitosti. Nebankovní půjčky se poskytují bez poplatku předem za posouzení a vyřízení půjčky. Žádat můžete pohodlně online cestou, telefonicky i osobně.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..