Půjčky jsou hity současnosti

Johanna84 / Pixabay

Půjčky se v poslední době staly trendem mezi finančními produkty a využívá je stále více klientů bank a nebankovních společností. Půjčit si dnes můžete na cokoliv.

Hotovostní půjčky bez udání účelu vám přinesou peníze, kterými poplatíte vaše momentální potřeby. Speciální půjčky spotřební mají výhodnější úročení a jsou určeny na koupi konkrétní věci. Většinou se jedná o spotřebiče do domácnosti – pračky, myčky na nádobí, televize, notebooky, PC sady, sušičky prádla, sporáky. Může se jednat i o automobily, motocykly, zaplacení školného, kurzovného apod.

Zvláštní kategorii půjček tvoří hypotéky, využívané hlavně na potřeby spojené s bydlením. Díky hypoteční půjčce nebo úvěru si za nízký úrok můžete dopřát vlastní bydlení. Jedná se o koupi nového domu, stavbu domu, rekonstrukce, modernizace, ale i obstarání pozemku určeného pro stavbu,  koupi chalupy nebo jiného rekreačního objektu.

Půjčte si bez rizika u Providentu

Poskytují se také americké hypotéky, což jsou půjčky určené na cokoliv, ne pouze na bydlení. Podmínkou u amerických hypoték je ručení na půjčku nemovitostí. Půjčuje se do několika desítek procent zastavované nemovitosti – konkrétní výše záleží na poskytovateli půjček.

Víte, že … bankovní půjčky mají obecně výhodnější úročení než nebankovní. Půjčit si u banky se vyplatí klientům bank, kteří zde mají běžný účet, chodí jim sem pravidelně výplata a nikdy neměli problémy s placením půjček.

Nebankovní půjčky se poskytují rychleji a jsou dostupnější i pro osoby, které neuspějí u bank. Většina poskytovatelů nebankovních půjček nekontroluje registry dlužníků, takže si peníze z půjčky mohou dopřát i lidé s nějakými resty v placení z minulosti. U nižších částek se netrvá na ručitelích a ani na zástavě nemovitosti. Nebankovní půjčky se poskytují bez poplatku předem za posouzení a vyřízení půjčky. Žádat můžete pohodlně online cestou, telefonicky i osobně.Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Rychlá online půjčka | Půjčky bez registru ihned - 25.3.2014

    […] Tip pro Vás: Proč jsou půjčky v současné době tak oblíbené. […]

Přidejte odpověď