Půjčka Zuno

Osoby hledající půjčku se zajímají hlavně o výhodné podmínky, co se úroků a poplatků týká. I vy si potřebujete půjčit peníze? Chcete výhodnou půjčku s nízkým úrokem? Půjčka Zuno je vám k dispozici s úrokovými sazbami od 6,90 % ročně. Po posouzení žádosti budete znát konkrétní kompletní úrokovou sazbu za dobu pravidelného splácení ve stanovených termínech.

Půjčka Zuno dává možnost si pojistit splácení na dobu, kdy nebudete mít možnost hradit splátky, protože se ocitnete v dlouhodobé pracovní neschopnosti, přijdete o zaměstnání, stanete se invalidními nebo zemřete.

Pokud si chcete sami posoudit, zda vám bude splátka vyhovovat, můžete k tomu využít webové stránky, kde si snadno vypočítáte splátku odpovídající různě vysokým půjčkám. Půjčka Zuno se dá získat ve výši od 10 000 Kč do 500 000 Kč. Jedná se o neúčelovou půjčku, tudíž si sami vyberete na co peníze z půjčky využijete. Půjčka Zuno se dá splácet v období od šesti měsíců do 72 měsíců.

O Zuno půjčku lze požádat na pobočce, ale též online způsobem, kdy vyplníte žádost a odešlete ji několika kliky. Půjčka bude kompletně vyřízena z místa vašeho bydliště, tedy pohodlně a navíc svižně. Půjčka Zuno nevyžaduje ručitele ani zprostředkovatele. Poskytnutí půjčky u Zuno je však podmíněno vlastněním účtu u ZUNO. Stačí si otevřít účet a tentýž den máte možnost si požádat o půjčku v potřebné výši.

Za poskytnutí půjčky Zuno se neplatí žádné poplatky a ani žádné měsíční poplatky za vedení účtu. Úroková sazba je stejná po celou dobu existence vaší půjčky – nezmění se. K bonusům Zuno půjčky patří možnost si můžete vybrat jeden měsíc v roce, kdy nemusíte půjčku splácet.

Jinak si navolíte den splácení podle své libosti – například den po výplatě. Půjčka Zuno se hodí také k refinancování starých půjček a hypotečních úvěrů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..