Půjčka spořitelna

Půjčka spořitelna
PublicDomainPictures / Pixabay

Česká spořitelna a.s. má bohatou historii v půjčování peněz a v současnosti si můžete vybrat hned z několika druhů půjček a úvěrů. K dispozici je nejen půjčka na cokoliv, ale také spotřebitelský úvěr, který poslouží například na koupi nového automobilu, pračky, televize. Dále ČS a.s. poskytuje úvěry od Buřinky, kde se specializují na poskytování peněz k úhradě finančních výloh spojených s bydlením. Jednoduše si můžete plánovat budování a vybavení kuchyně, zateplení domu, výměnu starých oken za nová apod.

Dalším zajímavým úvěrovým produktem je konsolidace půjček, která umožňuje sloučení vašich půjček. Úvěrů, kreditních karet a kontokorentů. To vše až do 600 000 Kč. Místo několika půjček budete mít na starosti jen jednu jedinou, která bude součtem všech zůstatků na dřívějších půjčkách. Kontokorent využijí majitelé bankovních účtů. Díky kontokorentu bude možné čerpat do mínusu v době, kdy budete potřebovat. Nabízena je také kreditní karta Odměna, kdy budete platit své nákupy a pak získáte odměnu a slevu za každou provedenou platbu.

Půjčka spořitelna snadno a rychle

Půjčka spořitelna je možná v částkách od 20 000 Kč do až 600 000 Kč. Splácení je umožněno až na sedm let. Sami si můžete říct, jakou výši splátek chcete a jaký termín měsíční splátky vám nejvíce vyhovuje. K půjčce navíc zdarma získáte až dvakrát ročně odklad řádné měsíční splátky, snížení nebo zvýšení měsíční splátky až o 50%, veškerá potvrzení o půjčce, změnu data měsíční splátky a možnost bezplatně odstoupit od smlouvy do šedesáti dnů od podpisu smlouvy.

Půjčka spořitelna na cokoliv

Půjčka spořitelna se poskytuje bez zajištění a bez prokazování účelu. Peníze vám tedy poslouží na cokoliv momentálně potřebujete. Nebude potřeba dokládat potvrzení o příjmu, pokud vám chodí výplata na účet u ČS a.s. Nebude účtován poplatek za správu úvěru.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..