Půjčka s ručením bytu

Potřebujete rychle půjčit? Nemáte zaměstnání nebo stálý zdroj příjmů, ale půjčka je jednoduše nevyhnutelným řešením? Půjčka s ručením bytu je možná za výhodných podmínek.

Rychlá půjčka s ručením bytu

Jištění půjčky nemovitostí, tedy i bytem, je určitě mnohdy lepší než shánění vhodných ručitelů. Pokud zajistíte ručením bytem, můžete se spolehnout, že získáte mnohem vyšší částky, než je možné obdržet u půjček s ručiteli bez zajištění bytem nebo nemovitostí. Lze ručit i družstevním bytem. Po celou dobu splácení půjčky bude pohledávka zajišťována zástavním právem na družstevní byt – na členský podíl.

Půjčka s ručením bytu po celé České republice

Rychlá půjčka s ručením družstevním bytem se dá snadno získat i do půl miliónů po celé České republice. Rychlá půjčka vám může být vyplacena přímo na místě vašeho bydliště bez potřeby dokládat příjmy. Nevyžadují se poplatky předem za posouzení a vyřízení půjčky. Zpravidla se nenahlíží ani do registru dlužníků, což je velice výhodné pro každého, kdo má nějaké resty ve splácení stávajících půjček.

Ivana K., Olomouc: Potřebovala jsem vyplatit exekuci a využila jsem půjčku s ručením bytu. Nyní bez problémů splácím dohodnuté splátky…

Hlavní výhody půjčky s ručením bytu:

  • peníze vám budou vyplaceny brzy
  • nenahlíží se do registrů dlužníků
  • žádosti se vyřizují rychle, podání je možné online
  • vyplacení lze dohodnout v hotovosti v místě vašeho bydliště
  • bez poplatků předem
  • půjčky se poskytují na cokoliv – můžete vyplatit exekuci, zaplatit jiné dluhy apod.

 

Půjčka s ručením bytu

a její splatnost

Splatnost půjček se odvíjí podle poskytovatele a také podle vypůjčené částky. Vyšší částky se většinou splácejí až několik let. Dejte si pozor na krátké splatnosti, které nebudete schopni dodržet. Je lepší si najít poskytovatele půjček, který vám umožní splácet v domluvených částkách několik let.

Půjčka s ručením bytu
Life-Of-Pix / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..