Půjčka pro začínající podnikatele rozjede vaše záměry

Máte sny, plány, dobré nápady na rozjezd vlastní firmy? Jediné, co vám schází jsou peníze na základní kapitál potřebný do začátku? Bez peněz to takřka nikdy nejde, jestliže se chcete stát sami sobě vlastními pány, můžete zkusit speciální půjčky pro začínající podnikatele. Díky půjčce můžete začít vydělávat sami na sebe.

Začátek podnikání s půjčkou

Pochopitelně není příjemné se pustit do nového plánu s dluhy na krku, ale někdy se nenajde jiné východisko. Risk může přinést zisk. Banky většinou požadují doložení alespoň jednoho nebo dvou daňových přiznání, kde prokážete patřičný výdělek. To je pro začátečníky v podnikání nemožné. Začínající podnikatel mnohdy ani nesplňuje možnost zástavy na majetek. Půjčka pro začínající podnikatele bude vždy dostupnější, jestliže dáte do zástavy například pozemek, dům, chalupu či jinou nemovitost. Bez zástavy se můžete rozloučit s většími částkami peněz.

Ivan M., Ústí nad Labem: Do začátku podnikání jsem potřeboval investovat do strojů ve vlastní provozovně. Půjčka byla vyřízena bez problémů, nyní je na mě, abych vydělal dost na vrácení peněz i s úroky…

Půjčka od nebankovní společnosti

Půjčka pro začínající podnikatele se dá využít i ve formě státní podpory. Získání peněz na podnikání od státu mají osoby zaregistrované na úřadu práce. Vlastně nejde o půjčku, ale jakousi dotaci pro podpoření podnikání v naší zemi. Získat se dá až takřka 150000 Kč, ale ze státních peněz se může těšit skutečně jen malá část žadatelů, navíc skoro nikdy nedostanou maximální částku. Větší šanci na získání peněz máte u půjčky od nebankovní společnosti. Půjčka pro začínající podnikatele je od nebankovní instituce rozhodně dostupnější, protože zde nepanují tak přísná pravidla pro získání. Nebankovní půjčky mohou získat i lidé bez zaměstnání a bez příjmů, může se tedy jednat i o začínající podnikatele. Rychlost jednání je v těchto případech samozřejmostí.

Půjčka pro začínající podnikatele
e-gabi / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..