Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele
geralt / Pixabay

Začínáte podnikat nebo již podnikáte nějaký čas a uvítali byste nějaké peníze na cokoliv? Citibank nabízí speciální půjčku pro podnikatele, kde získáte velice výhodnou úrokovou sazbu. Půjčka pro podnikatele není spojena s potřebou žádného ručitele, což je pro mnohé žadatele vítaná výhoda.

Jak požádat o půjčku pro podnikatele u Citibank?

Půjčka pro podnikatele od Citibank se dá zařídit i bez někdy zdlouhavého čekání v pobočce banky, stačí podat svou žádost o půjčku online způsobem. Obratem se dočkáte posouzení a odpovědi. Dále máte možnost navštívit banku osobně, či si domluvit osobní s pracovníkem banky na vámi vybraném místě a ve vám vyhovující době. U žádosti o půjčku není třeba uvádět, na co peníze potřebujete a kam je investujete. Půjčka pro podnikatele je k dispozici bez uvádění účelu a navíc se nevyžadují ručitelé. Půjčka pro podnikatele od Citibank není spojena s nutností mít založený běžný účet u této banky.

Kolik si podnikatelé mohou půjčit?

Citi půjčka pro podnikatele je poskytována v částkách minimálně 50 000 Kč. Maximální půjčená částka činí 600 000 Kč. Konkrétní výši půjčky se dozvíte až po posouzení vaší žádosti. O přesné sumě k půjčce rozhodne především dostatečný příjem na pokrytí pravidelných splátek v dohodnutých termínech. Úrokové sazby mají hned několik pásem.

Konkrétní úroky závisí na výši poskytnuté půjčky a zároveň na době splácení. Pro vypočítání splátek a úroků můžete sami použít online kalkulačku, kde se dozvíte konkrétní částky a na základě toho se lépe rozhodnete. Půjčka pro podnikatele se obecně vyřizuje do tří pracovních dnů ode dne, kdy banka přijme všechny potřebné dokumenty a doklady.

Pokud chcete získat CitiPůjčku pro podnikatele, je nutné žít v České republice a mít tady trvalý pobyt. Půjčka pro podnikatele se poskytuje všem, kdo mají věk nad třicet let. Čistý příjem by se měl pohybovat od 15 000 Kč. Je nutné, abyste pracovali jako podnikatel právník, advokát, notář, veterinář, architekt, lékárník, účetní či majitel firmy zaobírající se uvedenými činnostmi.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..