Půjčka ještě dnes vám pomůže ve finanční tísni

Půjčka ještě dnes
TheAngryTeddy / Pixabay

Dostat se do finančních problémů není nic neobvyklého. Stačí, aby se objevil nečekaný výdaj, abyste nevyšli se stávající výplatou, nebo aby ji zaměstnavatel zapomněl poslat. Rázem může nastat poměrně velký problém. Naštěstí existuje hned několik možností, jak ho vcelku jednoduše a také velmi rychle vyřešit. Tuto možnost přináší půjčka ještě dnes.

Charakteristická je totiž hlavně rychlostí, která může být stlačena i do několika minut. Špičkou v této oblasti je určitě společnost Kredito24, která na svém webu uvádí: „Využíváme vlastní, plně automatizovaný systém pro posuzování žádostí o půjčku a průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund.“ Ani jiní poskytovatelé však v daném směru nijak nezaostávají, a tak je třeba říci, že i u společností jako CreditON, Ferratum nebo Zaplo lze mít peníze na účtu do pár minut, maximálně potom hodin.

Jistota je zde i v tom, že úvěr je neúčelový a tak není problémem získat finance skutečně na cokoliv, bez nutnosti dokládání jak při žádosti, tak při využívání.

Kolik peněz může půjčka ještě dnes nabídnout?

Už dávno neplatí, že by klasickou sumou bylo pouze několik stovek, nebo několik tisíc korun. Tento segment se totiž neustále vyvíjí, což jasně vede k tomu, že částky sice startují na sumě 500 korun českých, ale problémem není dostat se i na částku 20 000 korun českých. Zde ale musíme říci, že ty jsou vhodné pouze pro opakované žádosti, jelikož v rámci prvožadatelů je skutečně třeba počítat s částkami v řádech tisíců. Termín splatnosti je však u všech poskytovatelů podobný. Konkrétně nabídne půjčka ještě dnes lhůtu od jednoho dne, až po 45 kalendářních dní. Výjimkou samozřejmě není ani možnost prodloužení.

Jak je to s úroky?

Pokud bychom měli produkt objektivně zhodnotit, je třeba podívat se na úrokové sazby. Pokud se bude jednat o ty klasické, potom počítejte s tím, že můžete zaplatit o 30 procent na úrocích, a to během jednoho jediného měsíce. V takovém případě půjčku nedoporučujeme.

Kladně naopak hodnotíme ty poskytovatele, kteří nabízejí první půjčku zdarma – tedy bez úroků a poplatků. V takovém případě se jedná o nejvýhodnější půjčku na trhu a tak ji můžeme vřele doporučit a není třeba se jí bát.

Co je třeba udělat pro získání a schválení?

Prvním krokem je žádost. Tu lze uskutečnit jak online, tak samozřejmě i prostřednictvím SMS zprávy – pokud to daný poskytovatel umožní. Následně se spustí schvalovací proces, který je v mnoha případech zcela automatický. A to hlavně i díky tomu, že není nutné dokládat příjem, není nahlíženo do registrů a vše je vyřizováno z pohodlí domova – bez nutnosti papírových smluv a dalších dokumentů. A tak mezi jediné podmínky patří:

  • Plnoletost
  • Tuzemské státní občanství
  • Trvalé bydliště na území České republiky
  • Vlastní bankovní účet

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..