Půjčka ihned se splatností až 45 dní

Půjčka ihned
geralt / Pixabay

Když někdo potřebuje peníze, ve většině případů se jedná o akutní záležitost. Půjčka ihned se vám stane správným záchranným lanem, protože je skutečně vyřízena a velice brzy. Půjčují se malé částky až do 10 000 Kč.

Půjčka bez ručitele a s možností prodloužení splácení

Ferratum půjčka představuje krátkodobou půjčku. Zažádat si můžete o půjčení částky až 10 000 Kč. Půjčka ihned je také známá pod pojmenováním „finská“ a konkrétně se jedná o velice jednoduchou a rychle vyřízenou půjčku. Nebudete se muset starat o shánění ručitelů, vyplníte žádost a během chvilky budete vědět rozhodnutí poskytovatele. Vypůjčené peníze musíte vrátit i s danými poplatky v termínu od sedmi do 45 dní. Je na vás, jak dlouho chcete splácet. Čím déle, tím vyšší poplatky. Během trvání půjčky si navíc termín splatnosti ještě celkově třikrát prodloužit. Nejprve je nutné si o prodloužení půjčky požádat a počítejte s tím, že vás to bude stát 15 % z půjčené částky. Půjčka ihned se tímto způsobem může splácet déle o dalších 15 dní.

Otakar O., Praha 1: Půjčka ihned mi pomohla pokrýt nečekané výdaje před výplatou. Splácení jsem nijak neodkládal a vše bylo vyrovnáno do následujícího měsíce.

Půjčka online nebo SMS

Jak si požádat o Ferratum půjčku? Vystačíte si s posláním SMS zprávy nebo vyplněním online formuláře. U online žádosti si vyberete výši půjčky a dobu splatnosti. Půjčka ihned vám rovnou zobrazí i poplatek za vaši půjčku. K žádosti nebude potřeba doložení potvrzení o průměrném příjmu od zaměstnavatele nebo z podnikání. Peníze obdržíte prakticky ihned – dorazí nejpozději druhý den na váš bankovní účet. Existuje i možnost si je nechat poslat poštovní poukázkou.

Noví zájemci o půjčku musí počítat s jistým omezením. Hned si nelze půjčit maximální částku. První půjčka činí maximálně 1000 Kč. Pokud si půjčíte podruhé, potřetí atd, částka se postupně zvyšuje až do maxima.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..