Půjčka bez doložení příjmu

Potřebujete si půjčit peníze, ale obáváte se, že do banky půjdete úplně zbytečně? Ano, zde se většinou požaduje pravidelný příjem, aby byla tak nějak zajištěna návratnost poskytnuté půjčky.

Ne vždy však jsou potřeba peníze v době, kdy máte zaměstnání. Právě v době, kdy dojde ke ztrátě zaměstnání a hledá se nové, se potřebují extra peníze, které pomohou překlenout nejhorší období. Potom máte ještě možnost si půjčit u nebankovních poskytovatelů, protože některé společnosti netrvají na dokládání pravidelných příjmů.

Půjčka bez doložení příjmu
PublicDomainPictures / Pixabay

Půjčka bez doložení příjmu a bez registru

Půjčka bez doložení příjmu jsou vhodné pro ženy na mateřské dovolené, pro nezaměstnané osoby, pro osoby s invalidním nebo starobním důchodem a také pro plnoleté studenty. Je však třeba si uvědomit, že se splácení nelze vyhnout a nutností bude zajištění požadovaných splátek. Nižší půjčky se musí splatit i s úroky nebo poplatky během několika týdnů až měsíců. Vyšší částky se povolují splácet déle – až několik let.

Půjčka bez doložení příjmu se spojuje s rychlým vyřízením, kde nebudete potřebovat žádné ručitele a mnohdy ani zajištění zástavou nemovitého majetku. Půjčit si můžete na cokoliv – nikdo se vás nebude ptát na účel, protože tyto druhy půjček se poskytují hlavně jako neúčelové. Půjčka bez doložení příjmu se vám může hodit i v nižších částkách, třeba v době před výplatou.

SMS půjčky se realizují pomocí SMS zpráv, ale předem se vyžaduje online registrace na webových stránkách společnosti. Mnohé společnosti si ověřují vaši osobu a existenci bankovního účtu tím, že chtějí poslat registrační poplatek. Nejde o nijak závratnou částku, ale jen symbolickou 1 Kč.

Půjčka bez doložení příjmu vám ušetří čas se sháněním potvrzení o průměrném výdělku nebo s obstaráváním kopie vašeho daňového přiznání za uplynulé období. Půjčku získáte bez poplatků předem.

[fblike url=”https://www.facebook.com/pages/Zaj%C3%ADmav%C3%A9-tipy-na-p%C5%AFj%C4%8Dky/222486317962555″ style=”button_count” float=”left” width=”150″ verb=”like” font=”arial”][highlight]podpořte nás[/highlight]

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..