Půjčka bez banky – máte opravdu velký výběr


Kromě půjček od bank jsou na našem trhu k dispozici různé druhy nebankovních půjček. Máte s nimi zkušenosti? Možná se nechcete pouštět do ničeho neznámého, ale stačí dobrý výběr a budete spokojeni. Hlavními přednostmi u nebankovních půjček jsou rychlost poskytnutí a posouzení žádosti, rychlá výplata peněz na účet, poštovní poukázkou nebo hotovostně.

Kde sehnat nebankovní půjčky? Nejlepší je se porozhlédnout na internetu, kde jsou registrovány nebankovní poskytovatelé a provozují alespoň jedny své webové stránky. Zde snadno zjistíte, jaké si kladou podmínky pro poskytnutí peněz. Nebankovní půjčky nevyžadují žádné placení předem za poskytnutí a posouzení žádosti o půjčku. Pokud se vám někde stane, že bude vyžadováno placení předem, přejděte raději k jiné společnosti.

Nebankovní půjčky mají obecně vyšší úročení. Úroky mohou být nahrazovány předem stanovenými poplatky, které se nijak netají a jsou zveřejněny na stránkách poskytovatelů. Takto předem víte, kolik budete vracet při půjčení konkrétních částek.

Kde sehnat nebankovní půjčky?
PublicDomainPictures / Pixabay

Jak rychle dostanete peníze od nebankovní půjčky? Není výjimkou, že vše je vyřízeno stejný den jako při podání vaší žádosti. Následně dojde jenom k převodu peněz na váš bankovní účet, zaslání poštovní poukázkou nebo k předání hotovosti. U nižších částek se nevyžaduje žádné zajištění. Odpadá vám shánění ručitelů a zastavování nemovitosti.

U nebankovní půjčky se mnohdy nevyžaduje ani potvrzené o vašem příjmu. Je tedy velice jednoduché si půjčit v době, kdy nemáte zaměstnání, kdy pobíráte důchod, peněžitou pomoc v mateřství nebo patříte mezi studenty. Nebankovní půjčky se navíc poskytují také bez nahlížení do registru dlužníků a mohou si vzít půjčku i lidé s problémy se splácením u jiných poskytovatelů.

Nebankovní půjčky zahrnují různé druhy půjček na cokoliv i na konkrétní účely, nechybí ani hypotéky a americké hypotéky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..