Profi Credit půjčka


Jak jste na tom s penězi? Potřebujete si půjčit právě nyní? Půjčky od společnosti Profi Credit Czech, a. s. mají už dlouhodobou tradici a bere si je stále více lidí. Profi Credit půjčka bude oceněna osobami, které potřebují peníze rychle a bez problémů se sháněním dokumentů. Profi Credit půjčka se poskytuje na cokoliv – jedná se o neúčelovou půjčku. O peníze si mohou požádat fyzické a právnické osoby se schopností půjčku pravidelně splácet.

Od Profi Credit lze získat různé druhy půjček. Podnikatelé si mohou požádat o částky od 30 000 Kč do 300 000 Kč. Fyzické osoby si půjčují od 10 000 Kč do 166 000 Kč. Profi Credit půjčka je však spojena s prokazování bonity klientů – musíte mít na splácení. Pokud máte nižší příjmy, bude vám nabídnuto jiné řešení ve formě nižší půjčky. Bez nutnosti dokládat příjem se poskytují rychlé půjčky do 4 999 Kč. Účel půjčky se nedokládá ani u nižších ani u vyšších půjček od Profi Credit. Bližší informace jsou též dostupné na facebookových strákách této společnosti.

Profi Credit půjčka od 10 000 Kč do 166 000 Kč se poskytuje bez poplatku předem a doba splatnosti činí dvanáct až 48 měsíců. Peníze se vám pošlou na bankovní účet převodem. Pokud jsou žadatelé ve věku nad sedmdesát let, musí zajistit ručitele. Úvěr 4999 Kč od Profi Credit je možný splácet po dobu devíti až dvanácti měsíců.

Zájemci o půjčku budou dokládat 2 dokumenty o své totožnosti, čestné prohlášení o příjmu (týká se také případného ručitele). Důchodci budou dodávat kopie důchodového výměru nebo ústřižek aktuální složenky, ale i případné další dokumenty o jiných příjmech – sociální dávky, výživné apod. Žadatelé musí být plnoletí. Vyžaduje se mít trvalý pobyt na území České republiky.

Tip pro čtenáře: Půjčky jsou dostupné pro většinu zájemců. Profi Credit půjčka je navíc vhodná i pro osoby, které byly z nějakého důvodu odmítnuty u bank. Při nedostatečném zajištění půjčky je možné se zaručit nemovitostí.

Zažádejte o půjčku až do 10 000 korun – Kouzelná půjčka

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..