Proč využívat Servis24 přihlášení na účet?

Česká spořitelna Internetbanking
Česká spořitelna Internetbanking

Máte účet u České spořitelny a uvažujete o tom, že začnete využívat i internetové bankovnictví? Pokud ano, je vám k dispozici platforma s názvem Servis24, která je dostupná nejenom na internetu, ale také ve vašich mobilních telefonech. Dnes už umožní Servis24 přihlášení na účet velmi jednoduše, a to buď pomocí vašeho klientského čísla a hesla, tak i v případě potřeby také pomocí klientského certifikátu, který můžete mít uložený třeba na vaší čipové kartě, kterou vložíte do čtečky.

Bezpečnost Servis24 přihlášení na účet zaručuje

Samozřejmě jelikož se jedná o vaše peníze, jde také o to, aby byla zaručena co možná největší bezpečnost. Ani v tomto směru se není třeba bát toho, že by to Česká Spořitelna nenabízela. Jako klienti a uživatelé této platformy tak máte možnost využívat moderního šifrování, stejně jako nechybí další bezpečnostní prvky. Mezi ty se řadí třeba automatické odhlášení, potvrzování transakcí prostřednictvím SMS zpráv a mnoho dalšího.

Jak spravovat svůj účet?

To hlavní, co vám samozřejmě dané internetové bankovnictví umožní, je logicky možnost jednoduché a samozřejmě i rychlé správy vašeho bankovního účtu. Díky tomu tak máte možnost především realizovat tyto možnosti:

  • Zadávat platební příkazy
  • Sledovat historie transakcí
  • Dobíjet si kredit na mobilním telefonu

Tím ale nabídka, kterou můžete využívat, rozhodně nekončí, jelikož daná platforma nabídne i četné informace třeba o možnostech spoření, stejně jako o úvěrech, popřípadě také o pojištění, nebo celé řadě dalších věcí. V tomto směru tak Servis24 přihlášení na účet rozhodně doporučuje, jelikož máte vše na jednom místě.

Pozor: Řadu věcí lze spravovat právě online, a to bez nutnosti kamkoliv chodit, a to především na vaši pobočku, kde by bylo mnohdy nutné dané služby zřídit.

Vše na jednom místě

Dalším velkým pozitivem je určitě také to, že v rámci jedněch přihlašovacích údajů můžete mít pod jednou střechou vše, co potřebujete. To znamená, že tak máte v přehledu nejenom váš osobní účet, ale lze zde mít třeba také účet firemní, stejně jako není problémem zde sledovat také vaše aktuální úvěry, nebo účty v cizích měnách. Díky tomu nabídne Servis24 přihlášení na účet pouze jednou a následně už jenom volíte to, jaký chcete spravovat.

Díky těmto možnostem využití, stejně jako pozitivům, které jsou spojeny s jednoduchým ovládáním, ale i bezpečností lze samozřejmě toto internetové bankovnictví doporučit. Navíc vám jako klientům umožní také to, že mnoho plateb budete realizovat i mnohem výhodněji, než třeba na pobočce. Ostatně to potvrzuje také samotná banka, která má na svém webu uvedeno toto sdělení: „Služba SERVIS 24 umožňuje pohodlnou a rychlou správu Vašich financí bez nutnosti návštěvy pobočky České spořitelny.“ A po osobním vyzkoušení můžeme říci, že je tomu skutečně tak a systém usnadní mnoho práce a starostí.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..