Proč jsou půjčky online ihned na účet stále oblíbenější?

Půjčky online ihned na účet
JeongGuHyeok / Pixabay

V minulosti to byly pouze úvěry bankovní, které postupem času doplnily společnosti nebankovní. Právě ty často nabízely mnohem lepší podmínky hlavně s ohledem na rychlost a také jednoduchost celého procesu získání potřebných peněz.

Samozřejmě i tento segment se neustále vyvíjel, a tak mimo klasiky, nebo mimo půjček ručených nemovitostí vznikly také půjčky online ihned na účet. Ty patří mezi možnost starou pouze několik let. Přesto ale mají desetitisíce klientů. Pojďme se podívat, proč vlastně.

Rychlé vyřízení z pohodlí domova

Hlavním pozitivním důvodem je určitě rychlost. Jenom těžko bychom hledali rychlejší variantu, než jsou právě půjčky online ihned na účet. V nejlepších případech lze totiž peníze získat už do 10 minut od zaslání žádosti. Většina poskytovatelů poté garantuje zaslání peněz ještě tentýž den.

Mezi ty nejrychlejší varianty, které patří také mezi prověřené poskytovatele, se mohou řadit tyto společnosti:

Půjčky online ihned na účet mají minimální nároky

Druhé pozitivum souvisí s nároky na samotného klienta. Pokud vás banka, ale i klasická nebankovní společnost odmítla, v tomto segmentu rozhodně peníze dostanete. V první řadě je třeba říci to, že není vyžadován příjem, ani informace o vašem zaměstnání.

Stejně tak ale není vyžadováno nahlížení do registrů, nebo další ověřování bonity. A tak stačí platný doklad totožnosti, který prokazuje i to, že jste občanem naší země a samozřejmě jste plnoletí. To je ověřeno v rámci automatického procesu a následně vám jsou zaslány peníze.

Finance na cokoliv

Ačkoliv tento typ půjčky se drží s ohledem na finance spíše při zemi, je možnost oblíbené. A to proto, že peníze lze využít na cokoliv. Není tak třeba dokládat jakýkoliv účel. Nejčastěji jsou půjčky online ihned na účet využívány pro řešení krátkodobých finančních problémů, ale stejně tak je možné si za částku také cokoliv koupit. A to bez obav z jakéhokoliv dokládání.

Budeme-li konkrétní, lze získat sumy v řádech několika set korun, stejně jako sumy v řádech tisíců a desetitisíců. Nejdále jde poskytovatel CreditON, která nabídne i 20 000 Kč. Ta je však určena pouze prověřeným opakovaným žádostem, jelikož společnost uvádí toto: „Pokud si chcete půjčit částku nad 4 000 Kč, musíte být naším existujícím klientem a přihlásit se v Klientské zóně. První půjčka je jen do výše 4 000 Kč.

Pozor na úrok

Obecně tedy můžeme tento typ půjčky doporučit, pokud si jste stoprocentně jisti, že peníze vrátíte. Na druhou stranu musíme varovat před vysokými úroky, které jsou i třicet procent měsíčně. Jedná se tak s ohledem na sumu a délku splácení o nejméně výhodnou půjčku, která na trhu je.

Víte, že … existuje i protiklad, a to první půjčka zdarma, kdy se naopak jedná o možnost nejvýhodnější.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..