Proč jsou půjčky bez registru a poplatku tak oblíbené?

půjčky bez registru a poplatku
jodylehigh / Pixabay

Pro půjčku už nemusíme jenom do banky, jelikož nám může vyhovět také nebankovní společnost. To, co dnes nabízí většina z nich, to jsou půjčky bez registru a poplatku. Pokud se na ně podíváme blíže, můžeme jednoduše zjistit, v čem je tato možnost tak oblíbená a proč je dobré si o ni požádat.

I proto jsme pro vás shrnuli ty hlavní výhody, které mají.

Rychlost – první důvod, proč půjčky bez registru a poplatku zvolit

Právě rychlost vyřízení je to nejdůležitější, co mnoho lidí hledá. Zde samozřejmě záleží hlavně na tom, jaký typ půjčky si bereme. Pokud se jedná o půjčku před výplatou, můžeme si být jisti, že peníze budou odeslány již za několik málo minut.

Pokud klasickou půjčku, můžeme je mít i druhý den. A to hlavně z toho důvodu, že nás půjčky bez registru a poplatku nijak složitě neprověřují. Hlavně potom s ohledem na to, že nepátrají po naší minulosti.

Tedy zda jsme měli dříve problémy se splácením, v důsledku kterých jsme v bankovních a nebankovních registrech uvedeni. V nich ale můžeme být i z mnohých malichernějších příčin a tak nejsou zase tak určujícím faktorem z hlediska bonity konkrétního klienta.

Potěší také jednoduchost

I ta souvisí s tím, proč je tento typ půjčky tak oblíbený. Obecně totiž stačí několik jednoduchých kroků a peníze jsou vaše. Vše začíná online žádostí, následně setkáním s pracovníkem společnosti (u vás doma nebo na pobočce) a následně je vše zakončeno zasláním peněz. Mikropůjčky, kterým je věnován tento text, dokonce prostřední článek vynechávají zcela a tak si jenom zažádáte a následně počkáte na to, až peníze dorazí na váš účet. A to bez složitého dokládání třeba vašeho příjmu a dalších informací.

U klasických půjček sice příjem dokládat musíte, ale to je jediná informace, kterou v rámci ověření vaší bonity potřebujete. Navíc můžete daný příjem v rámci jednoduchosti prokázat různými způsoby, kam se řadí:

  • Potvrzení od zaměstnavatele
  • Výplatní páska
  • Výpis z bankovního účtu, kam výplata chodí

Výhodné finanční podmínky

I když nebankovní společnosti mohou být často spojeny s poměrně vysokým úrokem, kvůli kterému je hodnotíme lehce negativně, ne vždy jsou tak nevýhodné, jako ty půjčky, kde je třeba připočítat ještě daný poplatek. V daném směru je tak půjčky bez registru a poplatku hravě strčí do kapsy, a to proto, že ze své kapsy nevydáte před obdržením částky nic navíc. Nejenom, že tak neohrozíte svůj finanční rozpočet, ale zároveň ani nevyhodíte peníze oknem. Ty společnosti, které poplatky vyžadují, totiž nedávají garanci toho, že peníze poskytnou.

Můžete tedy několik tisíc zaplatit a přitom nic nedostanete. A že je to v tomto směru běžný jev, to dokazuje třeba citace jedné ze zpráv z Deníku, která zní takto: „Z trestného činu podvodu obvinili liberečtí kriminalisté mladého muže, který svým klientům nabízel za poplatek tisíc korun zprostředkování půjčky. Klienti však nikdy peníze neviděli a zpět nedostali ani tisícikorunový poplatek.“


[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/tesco/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..