Presto půjčka od UniCredit Bank

Presto půjčka od UniCredit Bank
Nemo / Pixabay

Bankovní půjčka Presto se poskytuje bankou UniCredit Bank. Při podání své žádosti o půjčku nebudete vyzváni k uvádění účelu – poskytuje se jako neúčelová a peníze využijete na cokoliv podle momentální potřeby. Presto půjčka je půjčkou na cokoliv v částkách až do výše 500 000 Kč. Presto půjčka se poskytuje již od částky 30 000 Kč. V případě, že nebudete chtít na své půjčce  spolužadatele, můžete získat sumu až do 250 000 Kč. U půjčky vás překvapí výhodné úročení.

K poskytnutí a vyřízení úvěru stačí jedna návštěva pobočky. Půjčka Presto se poskytuje s úrokovými sazbami od 6,9 % p.a. U půjčky získáte také možnost odkladu splátek. Splátku můžete celkem odložit až 5x během doby vašeho splácení. První odklad je však podmíněn tím, že se musí jednat nejdříve o desátou měsíční splátku.

Presto půjčka od UniCredit Bank vám nabízí také možnost se vyhnout placení měsíčního poplatku. V případě získání peněz navíc je možné zaplatit mimořádnou splátku na půjčku zcela bez poplatku. Také je povoleno splatit celou půjčku předčasně.

Bankovní půjčka Presto poslouží k zaplacení stávajících půjček díky konsolidaci půjček. Bankovní půjčka Presto je poskytována plnoletým občanům ČR nebo cizincům s trvalým pobytem v České republice a všem, kteří mají rodné číslo. O půjčku mohou požádat jedinci s  telefonním kontaktem a s trvalými příjmy. Žadatelé o půjčku nesmí být v době své žádosti ve zkušební nebo výpovědní lhůtě.

Od UniCredit Bank můžete získat také jinou verzi půjčky, a to Presto půjčku Maxi. Žadatelé o půjčku se mohou spolehnout na individuální přístup. Presto Půjčka MAXI od UniCredit Bank je poskytována ve vyšším limitu. Půjčit se dají částky od 150 000 Kč do 1 miliónu, přičemž až do částky 600 000 Kč lze žádat bez spolužadatele. Doba splatnosti se dá vybrat v rozmezí od dvanácti do 96 měsíců. Splácení je nutné zajistit  pravidelně ke 20. dni v měsíci.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..