Oblíbená BB půjčka může mít i řadu negativ

BB půjčka je oblíbeným produktem
titidianita / Pixabay

Dnes se na trhu můžeme setkat s celou řadou různě výhodných úvěrových produktů. A mezi ně zaručeně patří také BB půjčka. Jedná se o úvěrový produkt, který nabídne nejenom částky ze segmentu mikropůjček v rozmezí několika tisíc korun, ale nabídne také částky klasické. A to třeba i 45 000 korun, a to na dobu celého jednoho roku. Samozřejmě to je ideální možnost, ať už jste klientem, který potřebuje pár tisíc, nebo peníze na větší investici.

Pozitiva nejsou to jediné, jelikož vás jako žadatele budou jistě zajímat i negativa, pro která rozhodně nelze půjčku doporučit stoprocentně. Pojďme se na ně podívat.

BB půjčka má náročnější podmínky získání

Pokud se podíváme na segment mikropůjček, tak ten má podmínky natolik benevolentní, že není třeba téměř nic dokládat, ani nic splňovat. Oproti tomu má BB půjčka podmínky výrazně složitější:

  • v první řadě věk, který musí být minimálně 21 let,
  • podmínkou je také nutnost příjmu, který musí být nejenom pravidelný, ale musí být také jasně doložitelný,
  • nesmíte dlužit u žádné ostatní úvěrové společnosti,
  • nesmíte být v insolvenci.

To samozřejmě výrazně komplikuje žádosti hlavně problémovým klientům. Ti mohou pokračovat pro získání půjčku přes tento odkaz – http://penize-ihned.org/pro-koho-jsou-urceny-pujcky-bez-registru/

Nezapomínejte na ověřovací poplatek

Na co také není dobré zapomínat, to je samotná žádost. Samozřejmě základem je to, že si vyberete jak kombinaci částky, tak i termínů splatnosti. Na co ale také nesmíte zapomenout, to je vyplnění formuláře, který zároveň slouží i jako formulář registrační. Jakmile je formulář odeslán, jste požádání ještě na ověřovací poplatek. Ten je sice jenom korunový, ale může celou žádost výrazně zpomalit. Zvláště, pokud se jedná o převod v rámci jiných bank a je před vámi víkend.

Proč musíte zasílat poplatek? Daný poplatek a ověření je nutné proto, aby byla splněna poslední podmínka, kterou je to, že bankovní účet musí patřit pouze žadateli.

Pozor na termíny splátek

Samozřejmě pokud si půjčku vezmete, je velmi důležité to, abyste ji také spláceli. Pokud ne, můžete se vystavovat dalším finančním problémům. A to hlavně ve spojení s tím, že může být váš dluh předán třetí osobě. V tomto ohledu má BB půjčka jasné a nekompromisní podmínky, jelikož na svém webu přímo uvádí: „Máte celkem 30 dnů na vyřešení dluhu, pak Vás bude kontaktovat inkasní společnost. Můžete zadat prodloužení termínu úhrady splátky, uhradit celý dluh opožděně včetně sankčních úroků nebo požádat o splátkový kalendář.

Samozřejmě druhou možností je prodloužení daného termínu, a to v rámci třech variant, která jsou konkrétně takové:

  • Prodloužení o 5 dní
  • Prodloužení o 15 dní
  • Prodloužení o 30 dní

Ačkoliv to jako záchrana může být výhodné, počítejte také s tím, že každé takové prodloužení bude zpoplatněno nemalou částkou.


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..