Net credit půjčky – nenadchnou, ale snad ani neurazí

SMS půjčky - online půjčky - rychlé půjčky - Netcredit
Netcredit půjčky

 


Neslanou a nemastnou půjčkou je Net credit půjčka, nebankovní finanční půjčka, která nějak zvlášť nevybočuje z řady klasických nebankovních půjček, nenabízí nic zvláštního, co by tradiční mikro-půjčky snad ani neuměly. Net credit půjčka tak není ničím excelentním a proto ani není nějak zvláštní, známá a tolik vyhledávaná jak jiné, konkurenční projekty.

Net credit půjčka – kolik mi půjčí?

U Net credit půjčky je velikost půjčky od 1500 Kč do maximálně možných 12 000 Kč. Tak se běžně prezentují i jiné mikro-půjčky, nejen Net credit půjčka. Zájemce o úvěr zajímá, na jak dlouho se půjčka poskytuje.

Net credit půjčka uvádí, že na jeden den, a maximálně na třicet dnů. Co je možná výhodnou Net credit půjčky je to, že je obdařena pevným poplatkem za zpracování i vedení a není tak potřeba složitě vypočítávat úroky.

Jak dlouho trvá vyřízení Net credit půjčky?

Protože se jedná o nebankovní mikro-půjčku, je Net credit půjčka vyřizována poměrně dost rychle a od prvního kontaktu do patnácti minut je žadateli doručena slíbená a požadovaná částka z Net credit půjčky na bankovní účet. Vše se vyřizuje prostřednictvím online formuláře na internetu, kde jen nutno do žádosti o půjčku uvést vše potřebné, co se od žadatele vyžaduje.

První versus další žádost

Net credit půjčka je klasickou mikro-půjčkou, která nejprve umožní žadateli získat nižší částku, a poté, co je jakoby dobrým splácením ověřen, je mu umožněna možnost žádat o vyšší částku. U první Net credit půjčky je částka maximálně čtyři a půl tisíce korun, u další pak až zmíněných dvanáct tisíc.

Výhodu je to, že první půjčka není obdařena žádným poplatkem, tudíž velice slibná reklama, marketingový tah, jak získat a udržet zákazníka.

Podmínky pro získání Net credit půjčky

  • Net credit půjčka se neposkytuje osobám mladším dvaceti let, což má své jisté opodstatnění,
  • žadatel musí být občanem ČR, a nemít více než pětašedesát let,
  • žadatel rovněž nesmí být zatížen exekucí a nesmí mít ani žádný dluh u společnost,
  • nutností je i bankovní účet, na který bude částka půjčky poukázána,
  • vlastní mobilní telefon, na kterém bude žadatel k zastižení,
  • žadatel o Net credit půjčku musí mít stálý příjem.
Nevýhody Net credit půjčky

Podmínky pro sjednání Net credit půjčky mohou být v jistém měřítku brány jako nevýhody úvěru, protože mnoho osob, které by měli o daný typ půjčky zájem, ji nedostanou a ti, co podmínky perfektně splňují, mohou žádost o půjčku jinde, třeba i v bance. A to je nejspíš důvod, proč o půjčku Net credit není takový zájem, jaký by mohl být. Navíc je nutno ověřit bankovní účet, což může žádost o první půjčku pozdržet. Net credit půjčka není tak něčím zajímavým a tuze žádaným.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..