Nebankovní půjčky Ostrava – kde si půjčit?

Půjčky Ostrava - kde si v Ostravě výhodně půjčit
Půjčky Ostrava – kde si v Ostravě výhodně půjčit

Ostravsko je regionem, který v posledních několika desítkách let doslova trpí. A to hlavně pro to, že je zde celkově vysoká nezaměstnanost mnoho dalších problémů. Přesto ale samotná Ostrava není tak špatným místem k životu, jelikož zde každý obyvatel najde vše potřebné, co hledá ke spokojenému bydlení i prožitkům. To vše doplňují také nebankovní půjčky Ostrava. Tedy možnosti určené místním obyvatelům, kteří touží po penězích, ale sami rozhodně nepatří do skupiny bonitních klientů, kteří by měli v tomto směru skutečně co nabídnout.

Proč právě nebankovní půjčky Ostrava?

Důvod, proč zvolit právě nebankovní společnost je více než jasný. V daném ohledu totiž nebankovní společnosti vyhovují především tím, že na své klienty kladou o mnoho nižší nároky spojené s tím, kolik je toho třeba doložit, jaký musí mít příjem, nebo jaké další podmínky vlastně musí splnit. A to vede k tomu, že se nebankovní půjčky Ostrava stávají možností stále vyhledávanější. V našem článku se dále dozvíte, kde si v Ostravě půjčit.

Samozřejmě dalším velkým důvodem je také samotná dostupnost daných půjček. Pokud budeme konkrétní, tak Ostrava jako jedna z metropolí má výhodu, že zde má několik nebankovních společností přímo své kanceláře. Klienti tak nemusí čekat na to, až jim bude smlouva zaslaná poštou, ani nemusí čekat na to, až k nim přijede obchodní zástupce společnosti. Mohou totiž jednoduše navštívit danou pobočku a na ní samozřejmě vše potřebné rychle a logicky také jednoduše vyřídit. Ideální volba pro každého.

Jaké jsou možnosti?

Důležité je říci to, že opravdu rozsáhlé. A to nejenom proto, že na Ostravsku sídlí desítky nebankovních společností, ale také proto, že nebankovní trh nabídne opravdu velké množství variant, jaké mohou klienti přímo využívat. Patří mezi ně hlavně:

  • Mikropůjčky
  • Klasické nebankovní půjčky
  • Půjčky ručené nemovitostí

Jak se liší?

Nejjednodušší a nejsnadnější na získání jsou mikropůjčky. U nich totiž můžeme počítat s tím, že vyřízení proběhne do několika desítek minut, a to jak u nás doma, tak i případně na pobočce. Ta je ideální ve chvíli, kdy chceme peníze nikoliv na účet, ale v hotovosti. K dispozici jsou částky v řádech tisíců korun, pouze je nutné počítat s poměrně vysokým úrokem.

Klasické nebankovní půjčky jsou v tomto směru o něco výhodnější, a to hlavně z toho důvodu, že nabídnou částky klasické, od desítek do stovek tisíc. Úroky ale také patří k těm nižším. Pouze je třeba dokládat také příjem, což může být pro mnohé na Ostravsku problém. Přesto ale patří mezi nejvyhledávanější.

Poslední možnost je ideální pro ty, kdo potřebují i miliony korun a zároveň mají čím ručit. Zde je ale třeba podotknout, že i zde může být rizikem vyšší úrok a také riziko toho, že přijdeme o nemovitost. Potvrzuje to i jedna z minulých zpráv Rozhlasu, kde je mimo jiné uváděno také toto:

Počet nedobrovolných dražeb zabavených nemovitostí v Česku dál roste. Celkem by jich letos mělo být už přes tisíc.

Nás jako žadatele by to mělo vést hlavně k tomu, abychom si před žádostí skutečně zvážili to, zda budeme schopni peníze vrátit, nebo nikoliv.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..