Moje KB banka přihlášení nabízí rychlé provedení plateb

Přímé bankovnictví KB je k dispozici po aktivaci všem majitelům účtů. Moje KB banka přihlášení umožňuje ovládání mnohých bankovních služeb kdykoliv potřebujete z pohodlí domova.

Snadné provádění plateb

Najednou si můžete vzpomenout, že je potřeba něco zaplatit a v bance bude už zavřeno. To ale vůbec nevadí, protože si stačí najít Moje KB banka přihlášení, vyplnit své heslo a už se ocitnete v rozhraní internetového bankovnictví, kde se můžete rozhodnout pro provedení platebního příkazu. Jestliže máte několik plateb najednou, stačí využít hromadný příkaz, trvalý příkaz k úhradě, anebo si můžete nastavit zasílání SMS zpráv s informacemi o zůstatcích na vašem bankovním účtu. Moje KB banka přihlášení vás dostane na místo, kde se nebudete muset trápit s opakujícími se platebními příkazy. Klidně si lze nechat zrušit zasílání klasických papírových výpisů, protože v internetovém bankovnictví budete mít přehled příchozích a odchozích plateb vždy k dispozici.

Petr U., Domažlice: Zvládat internetové bankovnictví není žádná věda, úplně perfektně provedete různé platby a zkontrolujete zůstatky. Mám přímé bankovnictví KB již několik let a plně ho využívám.

Zprovozněná služba internetového bankovnictví se vám vyplatí!

V rámci služby MojeBanka se využívá bezpečnostní řešení, které se zakládá na standardech elektronického podpisu. Moje KB banka přihlášení vyžaduje vyhovující počítač. Po aktivaci služby můžete se můžete například dostat do MojeBanka Business, Expresní linka Plus, Mobilní banka 2, MojePlatba Multicash. Vyzvedávají se prodlužují certifikáty. K dispozici je i demoverze.

Přihlásit se dá i do verze MojeBanka na Tabletu, kdy se vygeneruje žádost o přenesení certifikátu v souboru do Tabletu. Při internetovém bankovnictví se nezapomínejte řídit bezpečnostními zásadami.

Moje KB banka přihlášení
geralt / Pixabay

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..