Mohou půjčky Praha přinášet určitá rizika?

Půjčky Praha podvodné půjčky
PublicDomainPictures / Pixabay

Pokud si půjčujeme peníze, měli bychom vždy hledět na to, aby to pro nás bylo co možná nejvýhodnější a abychom se vlivem dané půjčky nedostaly do finančních problémů. Ostatně dnes není nic neobvyklého, že mnohé společnosti respektují takzvaný kodex odpovědného půjčování, stejně jako nabádají své klienty k odpovědnému půjčování. Příkladem může být společnost Cetelem, která uvádí třeba: „Úvěr si vybírám zodpovědně. Porovnávám více nabídek od různých poskytovatelů, nejednám ukvapeně a nepodléhám nátlaku. V rámci svého zodpovědného přístupu přemýšlím do budoucna, a proto se pojistím pro případ, že bych nebyl schopen úvěr splácet.“

Bohužel na našem trhu se může objevit i celá řada různých nepoctivců. Největší riziko představují půjčky Praha, jelikož právě na území hlavního města je jich nejvíce. A to proto, že je zde také nejvíce lidí, kterým mohou své služby nabídnout. Pojďme se podívat na nejčastější rizika.

Vyžadovaná platba předem, kterou půjčky Praha chtějí od svých žadatelů

To je pravděpodobně nejčastější ukázka hlavního rizika, které může s poskytnutím půjčky souviset. Dnes jsou poplatky přežitkem a tak není důvod, je platit. Bohužel dané společnosti, ale třeba i jednotlivci v tomto směru chtějí poplatky hlavně proto, aby získali peníze. Reálně totiž dochází k tomu, že vám nakonec peníze nedají a tak se jedná o obyčejný podvod.

Na druhou stranu zde musíme říci, že je segment mikropůjček, kde jsou poplatky také. Ale jenom korunové a slouží k ověření vlastnictví vašeho bankovního účtu. V tomto směru se rozhodně nemusíte ničeho bát, jelikož zde jsou společnosti férové. Hlavně potom:

  • Zaplo
  • Kredito24
  • Ferratum

Podezřele benevolentní podmínky

Jakmile jsou půjčky Praha spojeny se slovy jako bez dokládání příjmu, nebo bez ručitele, může to být ukázka toho, že je zde něco podezřelého. Dané podmínky sice mohou skutečně existovat, ale připravte se na to, že budou vykoupeny něčím zcela jiným. Budeme-li konkrétní, může to být třeba vysoký úrok, kdy přeplatíte i několikrát tu sumu, kterou jste si půjčili. I na to je tedy dobré dát velký pozor. Nehledě na to, že v tomto případě můžete očekávat i poměrně nevybíravé praktiky případných vymahačů, pokud se s penězi opozdíte.

Nejasné podmínky

problémovými úvěry ale mohou i souviset také možnosti, které mají naprosto nejasné podmínky a tak při podpisu jenom málokdy víte, co očekávat.

Ani tuto možnost nedoporučujeme a stejně jako všechny ostatní je hodnotíme samozřejmě negativně.

A to hlavně z toho důvodu, že půjčky Praha mohou nabídnout celou řadu mnohem lepších alternativ, a to ať už u bank, tak i u nebankovních společností, nebo také soukromých osob. A to s jistotou toho, že vše bude podle vašich představ i současných tuzemských zákonů.

Online žádost o Cetelem půjčku


[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/cetelem/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″ scrolling=”auto” ]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..