mBanka vstup na účet umožní internetové bankovnictví

Jak používat mBank internetové bankovnictví
Jak používat mBank internetové bankovnictví

Ovládat náš účet můžeme skutečně různými způsoby. Někdo využívá návštěvy poboček, další zase telefonní bankovnictví. Je ale ještě jedno, a to poslední řešení, kterým je mBanka vstup na účet prostřednictvím internetu. Tedy v rámci takzvaného internetového bankovnictví. Zajímá-li vás, jaké jsou vlastně možnosti, jaká jsou pozitiva, nebo co můžete získat, pojďme se na vše podívat společně. Rozhodně platí, že je to v dnešní době nejpohodlnější možnost, jak náš bankovní účet spravovat. I proto tuto cestu samozřejmě doporučujeme, stejně jako ji hodnotíme pozitivně. A totéž říkají i klienti samotné banky.

mBanka vstup na účet je nyní nový

Pokud jste služby banky i služby internetového bankovnictví využívali již v minulosti, poté vás aktuálně čeká pozitivní změna. A to proto, že celý internetbanking prošel výraznou změnou. A ta se pozitivně podepsala na tom, že mBanka vstup na účet nabízí celou řadu dalších pozitiv, které jistě oceníte i vy. Pokud se podíváme na to nejdůležitější, co vás v tomto směru čeká, nesmíme zapomenout třeba na možnost:

  • Mít důležité funkce na úvodní stránce
  • Realizovat jednotlivé platby na pár kliků
  • Vyhledat vaše platby díky unikátnímu našeptávači

Tím samozřejmě pozitiva rozhodně nekončí, jelikož mezi další patří třeba i intuitivní a snadné ovládání, nebo také možnost zábavy. A to takové, kdy máte možnost zahrát si oblíbenou mHru, která vás pobaví kdykoliv se budete chtít odreagovat. O tom píše už samotná banka: „I internetové bankovnictví může být zábava. Jako první jsme proto využili konceptu gamifikace v IB. Vyzkoušejte mHru.“

Mějte své finance pod kontrolou

Co je poměrně zajímavou a určitě pro mnohé důležitou funkcí, to je takzvaný Správce financí. Jedná se o zajímavé rozhraní, díky kterému budete mít o všech vašich penězích dokonalý přehled. Můžete nejenom sledovat, jak roste množství peněz na spořicím účtu, ale můžete sledovat také platby, stejně jako můžete sledovat plnění vašeho nastaveného rodinného rozpočtu. A to vše velmi jednoduše a rychle. Stačí totiž jedna jediná věc, a to je přihlášení k vašemu bankovnímu účtu.

Už není třeba znát číslo účtu protistrany

A co je pravděpodobně tou nejzajímavější vychytávkou, se kterou mBanka vstup na účet přichází? Pokud máme být konkrétní, jsou to takzvané Chytré platby. Díky nim už nemusíte znát číslo účtu protistrany. Jediné, co budete potřeba znát, je třeba jenom jejich jméno na Facebooku, popřípadě jenom jejich telefonní číslo. Takto jednoduše totiž můžete dané osobě posílat platbu, a to až ve výši 2 000 Kč. Tu si jednoduše vyzvedne pomocí unikátního odkazu, který mu za tímto účelem přijde. Pokud tak neudělá, suma se samozřejmě neztratí, ale je zaslána zpět na váš bankovní účet. I toto je funkce, která je důvodem, proč služeb této banky rozhodně využívat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..