mBank půjčka

mBank spolehlivě vyřeší vaše finanční problémy
AlexanderStein / Pixabay

Jednoduchá a rychlá půjčka se může hodit každému. Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus od mBank je k dispozici online. mBank půjčka se vyřizuje celá online způsobem, tedy od podání žádosti až po poskytnutí požadované částky – bližší informace k této půjčce.

mBank půjčka se poskytuje současným klientům mBank přímo v jejich internetovém bankovnictví. Z toho vyplývá, že realizace půjčky od mBank je spojena se založením běžného účtu u stejné banky. Následně je samotné vyřízení půjčky velice jednoduché a vše je otázkou několika málo minut. Vyhnete se osobním schůzkám, celý proces půjčení je uskutečněn online.

Žadatelé si sami vyberou den, kdy budou chtít splácet pravidelnou měsíční splátku. Mezi výhody mBank půjčky patří vedení půjčkového účtu zcela bez poplatků. Rovněž je možné dávat na půjčku mimořádné splátky nebo ji celou předčasně splatit – tyto platební transakce nejsou spojeny s žádnými sankčními poplatky.

Schvalování probíhá po celých 24 hodin denně a navíc sedm dní v týdnu. Smlouva se pouze potvrzuje v internetovém bankovnictví, není nutné nikam chodit a podepisovat. Po potvrzení smlouvy budete mít okamžitě k dispozici peníze. Peníze z mBank půjčky se převedou na vašem osobním účtu mKONTO.

Časté dotazy: Jaké částky lze získat o mBank? mBank půjčka se poskytuje v částkách od 10 000 Kč do 500 000 Kč. Souhlas manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy se vyžaduje u částek nad 100 000 Kč. Je tedy třeba počítat s tím, že půjčku si nad sto tisíc zařídíte jenom jako manželé a budete spoludlužníci.

Jaké výhody má mBank půjčka? Nebudete platit žádné poplatky za vedení úvěrového účtu, mimořádné splátky, předčasné splacení a ani za splátky zasílané z osobního účtu mKONTO. Budete dostávat elektronické měsíční výpisy na váš email, což se vám jistě bude hodit k lepšímu přehledu o půjčce. Internetové bankovnictví u mBank je možné ovládat i přímo z vašeho mobilního telefonu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..