Malá půjčka

malá půjčka
e-gabi / Pixabay

Umíte si představit, že zůstanete několik dnů před výplatou úplně bez koruny? Děje se vám to často, anebo vám mimořádně přišlo placení navíc, a proto musíte jít do rezerv? Jestliže nemáte dostatek financí stranou, můžete se obrátit na některou z bank nebo na nebankovní společnost, kde vám půjčí i několik tisícovek.

Malá nebankovní půjčka

Současná doba je spojena s různými druhy půjček. Dá se říct, že jich jsou desítky a určitě si každý vybere nejvíce vyhovující produkt. Malá půjčka je půjčkou maximálně do několika tisíc korun. Jedná se hlavně o částky od 1000 Kč do 5000 Kč.

Stálí klienti jednotlivých nebankovních poskytovatelů mohou získat až 10000 Kč, někde i více. Vzhledem k tomu, že se jedná o malou půjčku, nejsou vyžadováni žádní ručitelé a ani jiné zajištění půjčky, například ve formě zástavy na majetek.

Půjčka rychle a na cokoliv

Vzhledem k tomu, že se jedná o malé půjčky, nevyžaduje se prozrazování účelu, na co co budete peníze využívat. Peníze z půjčky se dají využít na cokoliv – na nákupy v obchodě, na zaplacení výletu, na vyrovnání dluhu na elektřině apod. Malá půjčky nebo-li půjčka do výplaty se vyřizuje velice rychle. Ve většině případů můžete mít peníze ihned na svém účtu v bance.

Žádosti se podávají online nebo po zaslání SMS zprávy. Stačí najít příslušné webové stránky nebankovní společnosti, zaregistrovat se (vyplnit požadované osobní a kontaktní údaje) a poté se přihlásit heslem do administrace a požádat si o konkrétní částku půjčky. Po odeslání budete ihned informováni a většinou do několika minut už budete seznámeni s rozhodnutím, zda půjčku získáte nebo naopak.

A tak nezapomeňte – malá půjčka, také půjčka. I malé obnosy se musí vracet vašemu poskytovateli půjček, protože v případě, že nad tím mávnete rukou, zavítají k vám neoblíbení exekutoři a seberou mnohem více, než činila původní suma k vrácení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..