Lze získat půjčky bez nahlížení do registru?

Půjčka bez nahlížení do registru
geralt / Pixabay

Jednou z nejžádanějších úvěrů v poslední době je půjčka bez nahlížení do registru. Lidé, kterým banka úvěr zamítla, tak učinila ze dvou základních důvodů. Ten první je nedostatečný příjem a tím druhý a pravděpodobnějším je záznam v registru dlužníků.

Jak se člověk dostane do registru dlužníků

Nikdo nejspíš necílí toho, aby měl v takových seznamech, jako jsou dlužníci, či nepoctiví lidé záznam. Jenže i když si takový proces nepřejete, můžete se stát, že se tam tak trochu nedopatřením, či pouhou zapomnětlivostí můžete rázem ocitnout. Stačí být někdy v prodlení s pravidelnými platbami, splátkami a neštěstí je na světě. Jste tudíž nespolehlivý platič a tomu banka s největší pravděpodobností nepůjčí, neboť si bonitu klientů ověřuje právě prostřednictvím registru dlužníků.

Půjčky bez nahlížení do registru

A z toho právě těží nebankovní společnosti, jež nabízí půjčky bez nahlížení do registru. Dokonce tak daný produkt jmenují, aby klientům hned bylo jasné, že zde jim zamítnutí žádost o půjčku, z důvodu záznamu v registru dlužníků nehrozí.

Čtěte: nepříjemné překvapení – záznam v registru dlužníků

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků je koncipovaná tak, aby si ji mohli zřídit i klienti, kteří nemají dostatečný příjem, dříve byli, nebo i v současnosti jsou dlužníky třeba jiné finanční společnosti a touto půjčkou potřebují vyřešit akutní problém se splácením závazků.

Výhody a nevýhody půjčky

Jako všechno má své klady, tak má i své zápory. V kladných vlastností půjčky bez nahlížení do registru je určitě vhodné zmínit rychlost vyřízení, protože žádost údaje v žádosti není mnoho, tím pádem se ani neprodlužuje proces schvalování a tak je půjčka rychlá a také pro širší spektrum osob, než třeba běžné bankovní půjčky.

Na druhou stranu nevýhodou je vyšší úrok, či poplatek za zpracování, čímž se poskytovatel půjčky ohrazuje jako daní za možnosti půjčení i klientům, kteří jsou co se splácení týče nespolehliví.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..