Konsolidace půjček Komerční banka

V dnešní době je zadlužení velice snadné a rychlé. Podstatně hůř je na tom doba splácení. Někomu dělá problémy dodržovat podmínky smlouvy a dodávat pravidelné splátky v dojednaných termínech. Při nedodržení splácení může snadno dojít k nepříjemnostem, ať už na vás bude nařízena exekuce, nebo se jenom ztratíte v přehledu svých pravidelných plateb.

Pokud jste si stačili nastřádat několik půjček, úvěrů, kreditních karet nebo hypoték, můžete si zažádat o sloučení půjček, kdy se vám může výrazně snížit placená částka v pravidelných termínech a navíc nemusíte hlídat víc než jeden účet. Navíc můžete i dost ušetřit na poplatcích, protože místo třeba čtyř úvěrů budete mít jenom jeden, což znamená placená jednoho poplatku za vedení účtu.

Konsolidace půjček Komerční banka jde uskutečnit díky Optimální půjčce. Konsolidace úvěrových produktů je možná pro půjčky a úvěry od částky 30 000 Kč do 2 500 000 Kč. Optimální půjčka od Komerční banky je splatná do deseti let maximálně. Konsolidace půjček Komerční banka je navíc k dispozici bez zajištění až do maxima 2 500 000 Kč. Půjčka se dá využít jenom ke konsolidaci – sloučení, už existujících úvěrových závazků, které nejsou ve lhůtě po splatnosti.

Optimální půjčka od Komerční banky se poskytuje pouze občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem v České republice nebo občanům členských zemí EU, které vlastní povolení k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR.

Konsolidace půjček Komerční banka bude vyřízena a posouzena, pokud donesete dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání. Nesmí chybět ani úvěrová dokumentace úvěrů a půjček z jiných finančních společností, které vám poskytly půjčky určené ke konsolidaci.

Konsolidace půjček Komerční banka vám nabídne zajímavou úrokovou sazbu a vyřízení bez poplatku předem. Optimální půjčka od Komerční banky se vztahuje i na povolené debety a kreditní karty.

Konsolidace půjček Komerční banka
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..