Konsolidace půjček GE Money Bank

Konsolidace půjček GE Money Bank sloučí vaše půjčky
fill / Pixabay

Skutečně hodně jste se zadlužili a patříte mezi vlastníky již několika půjček, úvěrů, kreditních karet, kontokorentů a hypoték? Možná i vy ztrácíte přehled o vypůjčených částkách a víte jedno, že na všechny splátky přestáváte mít dostatek financí.

Pokud jste již úvěrové produkty nějakou dobu platili, může vás nyní zachránit konsolidace půjček, protože díky ní dojde ke sloučení několika půjček do jedné a může se vám výrazně snížit splátka. Jak je to možné? Už jenom to, že každá z vašich půjček má vlastní úročení a také poplatky za vedení účtu znamená, že máte vyšší výdaje u několika půjček než u jedné jediné.

Tip pro čtenáře: O konsolidaci půjček bylo již napsáno mnoho článků, kterou jsou dostupné přes vyhledávání.

Konsolidace půjček GE Money Bank dovoluje sloučení nejen vašich půjček, ale také půjček jiných členů rodiny do jedné. Pomocí  snadného sloučení vás čeká placení jenom jedné splátky v jednom termínu. S Konsolidací půjček u GE Money Bank se dá sloučit neomezené množství půjček až do maximální částky 600 000 Kč. Je tu pochopitelně možnost si kromě půjček a úvěrů nechat sloučit rovněž kontokorenty a kreditní karty.

Konsolidace půjček GE Money Bank je bez ručitelů

Konsolidace půjček GE Money Bank nebude potřebovat žádné ručitele ani provedení zástavy na majetek. Na žádosti však musí figurovat případní spolužadatelé (manželky, manželé) u částek přesahujících 300 000 Kč. Při sloučení půjčky se nemusíte o nic starat, GE Money Bank za vás sama vyřídí splacení půjček u jiných bank a nebankovních společností.

Pokud preferujete oddlužení prostřednictvím nebankovních společností a bydlíte v Brně či blízkém okolí, využijte nabídku http://pujcky-brno.eu/nebankovni-konsolidace-a-pujcky-brno/

Vyřízení konsolidace půjček je bez poplatku a nezaplatíte nic ani za vedení účtu. Pokud budete chtít realizovat mimořádné splátky nebo nový úvěr zcela splatit, je to možné bez sankčních poplatků. Ke konsolidaci půjček GE Money Bank budete potřebovat minimální měsíční příjem 5 000 Kč a musíte oznámit číslo telefonu do zaměstnání. Doba splácení se dá rozvrhnout až na dobu 96 měsíců. Splácení půjčky se provádí z účtu u GE Money Bank.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..