Komerční banka půjčka od 30 000 do 600 000 Kč

Komerční banka nabízí svým klientům různé druhy půjček, úvěrů a hypoték. Komerční banka půjčka má jasně definované podmínky, přesně danou smlouvu a záruku známé banky. Komerční banka půjčka se nabízí například v podobě osobního úvěru, kdy dojde k rychlé realizaci půjčení peněz a navíc s pojištěním zdarma.

Osobní úvěr od Komerční banky se poskytuje jako hotovostní nebo bezhotovostní. Částky k půjčení jsou stanoveny na minimálně 30 000 Kč a na maximum 2 500 000 Kč. Úvěr musí být splacen nejpozději do šesti let. Osobní úvěr od Komerční banky se poskytuje pouze na osobní potřeby a nelze peníze využít na podnikatelské aktivity.

K vyřízení Osobního úvěru od KB se potřebují 2 doklady totožnosti (OP, cestovní pas, rodný list…) a doklad, kde je prokazatelný váš měsíční příjem nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období s dokladem o zaplacení daně. Porovnejte si tuto půjčku a vyzkoušejte její výhody.

Komerční banka půjčka – Perfektní půjčka

Komerční banka půjčka se nabízí také jako produkt Perfektní půjčka. od Komerční banky. Půjčku získáte bez čekání, bez poplatků a s pojištěním zdarma. Perfektní půjčka KB je k dispozici občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem v ČR, občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v České republice. Tato Komerční banka půjčka se poskytuje rovněž hotovostně nebo bezhotovostně, v částkách v rozmezí od 30 000 Kč do 600 000 Kč. Úroková sazba činí 15,9 % p.a. a zaplacení se vyžaduje nejpozději do šesti let.

Víte, co si představit pod pojmem úroková sazba?

Klienti s předschválenými úvěrovými limity mají možnost obdržet půjčku online pomocí internetového bankovnictví. V tomto případě je půjčka vyřízena do 24 hodin. Komerční banka půjčka se získá bez zajištění. Perfektní půjčka umožňuje určení dne splátky podle vaší potřeby. Pokud budete mít peníze navíc, je možné složit mimořádnou splátku na půjčku bez sankcí. Rovněž je možné splatit celou půjčku předčasně.

wolter_tom / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..