Kdo je banka 2700 a co nabídne?

UniCredit Bank
Alex-V / Pixabay

Banky dnes můžeme poznat podle několik způsobů. Může to být nejenom jejich název, jelikož je to také jejich kód. Ten má dnes každý bankovní ústav unikátní. Najdeme ho za lomítkem u klasického čísla účtu, stejně ho můžeme najít i v mezinárodním formátu, kterým je IBAN. Zde začíná jako pátý znak zleva. Zajímá-li vás informace, s čím se váže banka 2700, potom je to název UniCredit Bank. Ano, právě tato poměrně známá a na našem trhu oblíbená banka využívá přesně tohoto kódu. Podívejme se tedy i na bližší specifikaci této banky včetně toho, co nabídne.

Jakou historii má banka 2700?

Začít je určitě třeba samotnou historií, která nám může pomoci v rozhodování o tom, zda je právě tato banka dobrou volbou, pokud zde chceme sjednat například účet. Na úvod musíme říci, že banka 2700, tedy UniCredit Bank vznikla na podzim roku 2007. Ne však z ničeho, jelikož došlo ke spojení dvou bankovních poskytovatelů. Jednalo se o HVB Bank a Živnostenskou banku. Je tedy třeba říci, že tento dnes známý poskytovatel určitě nebyl ani při svém vstupu na trh žádným nováčkem.

Žádným nováčkem rozhodně není ani dnes, jelikož nepůsobí jenom u nás, protože došlo ke sjednocení i se slovenskou pobočkou a tak banka působí na obou trzích zároveň. Sama o sobě konkrétně říká: „UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří na obou trzích mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance.“

Kdo může služby banky využívat?

Podívejme se také na to, komu je vlastně banka 2700 primárně určena. Zatímco řada bank na našem trhu je čistě privátních, tato patří přímo do oblasti komerční sféry. Je však pravdou, že oblast privátního bankovnictví může nabídnout také. Spíše ale cílí hlavně na klienty z řad běžných občanů, stejně jako z řad podnikatelů, ale i velkých firem, nebo bonitních klientů. Těm může nabídnout služby spojené třeba s efektivní správnou, stejně jako zhodnocováním svých peněz. Podívejme se blíže, co může banka 2700 klientům nabídnout.

Jaké služby a produkty jsou k dispozici?

Začít je dobré správou osobních financí. Zde je téměř jasné, co bude UniCredit Bank nabízet. Nespletete se, pokud tipujete běžný bankovní účet. Ten ale není jedinou možností, jelikož v rámci správy našich prostředků lze také spořit, stejně jako investovat. Můžeme tak zhodnocovat naše finance, za účelem zvyšování našeho kapitálu. Vše s jistotou dobrých služeb, stejně jako odborného poradenství, nebo pojištění vkladů, které je v rámci řady produktů k dispozici.

Banka nám nabídne také možnost peníze získat. Nejenom ve formě standardních účelových nebo neúčelových úvěrů. Je specialistou i na oblast platebních karet, díky kterým získáme řadu výhod během našich nákupů. Vše doplňuje i oblast hypotečních produktů. A na co je možné je použít?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..