Jste ve finanční nouzi? Pomůže vám rychlá půjčka na účet

Pujcka Zaplo.cz
Rychlá půjčka na účet od Zaplo.cz

Dostat se do finančních problémů není v dnešní době nic neobvyklého. Stačí totiž, aby byla malá výplata, aby se zaměstnavatel s jejím zasláním opozdil, anebo aby se objevil nečekaný výdaj. A pokud nebudete mít z čeho brát, může to být problém. Ten se ale dá poměrně dobře vyřešit, a to s produktem, kterým je rychlá půjčka na účet. Jak už napovídá sám název, prioritou je rychlost. Ti nejlepší poskytovatelé zvládnou vše vyřídit a poslat peníze i do 10 minut.

Skvělou volbou je v tomto směru společnost Ferratum, která v rámci své nabídky uvádí: „Na Váš mobilní telefon přijde SMS o schválení, nebo zamítnutí půjčky. Díky servisu 24/7 (24 hodin denně, 7 dnů v týdnu) pak SMS obdržíte do 10 minut.

U koho si požádat?

Zmíněná společnost ale rozhodně není tou jedinou možností, protože na trhu dnes existuje několik desítek dalších poskytovatelů. Při jejich výběru je však dobré hledět na to, nakolik jsou výhodní a zda skutečně nabízejí kvalitní produkt. Mezi ty prověřené tak patří ještě:

  • CreditON
  • Zaplo
  • Kredito24

Kolik peněz může rychlá půjčka na účet nabídnout?

V některých případech to je třeba i 20 000 Kč, čímž se pyšní právě CreditON. Daná částka je ale spíše výjimečná, jelikož klasikou je v tomto směru částka o něco menší, konkrétně potom v řádech několika stovek až několika tisíc korun. Běžně si tak lze požádat o sumy od 500 do 10 000 korun českých. Na co je samozřejmě třeba také myslet, to je termín splatnosti. V tomto ohledu je rychlá půjčka na účet určitým unikátem, a to hlavně proto, že se nesplácí měsíčně, ale jednorázově. A to v daný termín splatnosti, který se může pohybovat v řádech jednoho dne, i jednoho měsíce. I zde je výjimka, zmíněná firma Ferratum, která nabídne možnost až 45 dní.

Jak je to s úroky a poplatky?

Ty jsou největším kamenem úrazu, jelikož v rámci nich může být rychlá půjčka na účet poměrně nevýhodná. Pokud využijete první půjčky zdarma, určitě získáte půjčku výhodnou. Pokud ale půjdete cestou klasiky, připravte se na to, že měsíčně zaplatíte i několik tisíc korun. Nehledě na další tisíce, které mohou souviset třeba s prodloužením lhůty.

V takových případech doporučujeme půjčku důkladně promyslet, jelikož i přes své výhody může být nejméně výhodným produktem na trhu. Ostatně to ukazuje i RPSN, které může dosahovat tisícových procentních hodnot.

Jaké jsou podmínky získání?

Ty jsou určitě jednoduché a souvisí právě s onou rychlostí. Jelikož vše vyřídíte online, z pohodlí domova, není třeba dokládat příjem, ani není nahlíženo do registrů. Stejně tak není třeba žádných osobních schůzek, nebo snad podepisování jakýchkoliv smluv. Díky tomu je s ohledem na tyto povinnosti daný typ půjčky nejjednodušší, jaký lze vůbec získat. Co je k tomu třeba dodat, to je fakt, že jedinými podmínkami bývá u většiny poskytovatelů pouze plnoletost a vlastnictví účtu, kam jsou peníze zaslány.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..