Je Simple půjčka skutečně tak jednoduchá?

Slovíčko Simple v překladu znamená jednoduchý a snadný. A tak je jasné, že je s ním spojeno také slovo Simple půjčka. Právě takto je označen typ půjčky, který by měl být v první řadě také jednoduchý a samozřejmě i skutečně rychlý. Asi nikoho nepřekvapí, že mluvíme o produktu, který spadá do segmentu mikropůjček, nebo též půjček před výplatou.

Tomu poté odpovídají podmínky, ale částky, které jsou v daném směru k dispozici. Pojďme se tedy podívat, jak tento úvěrový produkt vypadá a pro koho je vhodný.

Kolik peněz Simple půjčka nabídne?

To hlavní jsou samozřejmě částky, které se k samotné půjčce vážou. Ty jsou určitě poměrně zajímavé, a to hlavně z toho důvodu, že pokrývají klasické rozmezí od 1 000 Kč do 10 000 korun českých. Samozřejmě jako žadatelé máte možnost si sami navolit, jakou půjčku budete chtít. Navolit si ale můžete také konkrétní splatnost půjčky, která je v rozmezí od 2 kalendářních dnů, až po dobu jednoho měsíce. Abychom tedy byli konkrétní, po dobu 30 dní.

Samozřejmě spolu s žádostí přes interaktivní formulář přesně vidíte, kolik si půjčujete a jaký je poplatek. Zde se objevuje už první negativum, jaké Simple půjčka má, a to je poplatek.

[box style=”rounded” border=”full”]Příklad půjčky: Pokud si totiž půjčíte 10 000 Kč na dobu 30 dní, počítejte s tím, že navíc budete muset zaplatit sumu 2 800 korun českých.[/box]

Nezapomínejte na ověření

Co je se samotnou žádostí spjato, to je nezbytné ověření bankovního účtu. To probíhá tak, že po žádosti vám budou sděleny konkrétní platební údaje a vy ze svého účtu převedete korunový poplatek. Jedná se o bezpečnostní proceduru, aby kdokoliv nezneužil vaše údaje.

Toto ověření ale není jediným krokem, který je spojený s bezpečností. Důležité je také splnit jednu z dalších podmínek, mezi kterou patří to, že proti vám nesmí být vedena exekuce. V tomto směru totiž Simple půjčka nahlíží do registru exekucí. Jinak jsou ale podmínky jednoduché, a to:

  • Věk mezi 19 – 65 lety
  • Tuzemské státní občanství
  • Trvalé bydliště na území ČR – mimo městské úřady

Velmi rychlé vyřízení

Jelikož není třeba dokládat příjem, ani není třeba účastnit se třeba osobních schůzek, nebo kamkoliv chodit, máte velkou jistotou v tom, že vše bude vyřízeno nejenom z pohodlí vašeho domova, ale bude to vyřízeno také velice rychle. V tomto směru je určitě vhodné být konkrétní a tak se mohou hodit informace ze stránek samotného poskytovatele, který uvádí: „Po odeslání žádosti začíná proces schvalování Vaší půjčky a budeme Vás kontaktovat. Pokud budete k dispozici ihned, peníze můžete mít v případě schválení druhý den po odeslání žádosti na účtě.“ Mimo jiné je třeba dodat také to, že jakmile přijdou, tak je na vás, jak peníze použijete, jelikož se jedná o úvěr neúčelový.

K čemu bývá určený?

Jelikož většina lidí si ale skutečně žádá hlavně o menší částky, je třeba říci, že daná půjčka je většinou užita hlavně na řešení různých finančních problémů. A to nejenom dluhů, ale samozřejmě také případných nenadálých výdajů, nebo i situací, kdy se zaměstnavatel opozdil s výplatou.

[browser-shot url=”http://www.simplepujcka.cz/” width=”640″ height=”400″ href=”http://www.simplepujcka.cz/” alt=”Simple půjčka” target=”_blank”]Simple půjčka[/browser-shot]

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..