Jaké výhody přinese nebankovní americká hypotéka?

Hypotéka na bydlení
glynn424 / Pixabay

O hypotékách mluvíme nejčastěji ve chvíli, kdy uvažujeme nad koupí nebo stavbou vlastní nemovitosti. V takovém případě přichází vhod hypotéka klasická, která ale není jediným možným úvěrovým produktem, který se dnes nabízí. Pokud budeme konkrétní, existuje také ta americká. Proto se podíváme na hlavní výhody, které přinese nebankovní americká hypotéka. Ta je přímo spjatá právě s nebankovním segmentem, z čehož několik pozitiv přímo plyne.

Je dostupná doslova pro každého

Tím prvním pozitivem, které nebankovní americká hypotéka má, je jistě dostupnost. Dalo by se totiž říci, že jedinou podmínkou k jejímu získání je především nemovitost, kterou za ni budeme ručit. Nic jiného už třeba není. Jako nemovitost můžeme využívat třeba:

  • Byt nebo dům
  • Pozemky
  • Rekreační nebo výrobní objekty

Pokud některou z takových nemovitostí máme, není žádný problém se získáním. Mnohdy skutečně velmi rychle a jednoduše, bez složitého schvalování a složitého vyplňování různých žádostí a celé řady dalších dokumentů.

Americká hypotéka od GE Money bank je výhodný a prověřený bankovní produkt.

Pro každého, bez dokládání příjmu

Druhou výhodou, kterou nebankovní americká hypotéka má, je jistě fakt, že není třeba dokládat příjmy. To rozhodující, co hraje to je právě hodnota dané nemovitosti. Zde platí přímá úměra, a to taková, že čím má nemovitost hodnotu větší, tím samozřejmě můžeme více dostat. Podotknout je třeba, že to nemusí být plná částka, ale rozhodně jsou sumy u některých společností zajímavé.

Dokládat ale není třeba ani několik dalších informací, jako jsou výpisy z registrů. I zde platí, že není nutné ověřovat vaši minulost a to, zda jste nebo nejste problémovým klientem. Totéž platí i o současné bonitě žadatelů.

Nebankovní americká hypotéka může být použita i na exekuci

Nejzajímavějším faktem je určitě to, že v rámci peněz nejste omezováni tím, na co konkrétně budou využity. Je to plně ve vašich rukou. Koupit si nemovitost sice můžete, ale nutné to není. Jde s ní totiž řešit třeba i vaše dluhy. V takovém případě slouží nebankovní americká hypotéka k vyplacení exekuce, díky čemuž zachráníte svou nemovitost před případnou dražbou. To ostatně na svém webu uvádí i společnost Forakom Invest: „Nabízeným ověřeným nebankovním úvěrem se zástavou nemovitosti a to bytu, rodinného domu, chaty, komerční nemovitosti můžete snadno, rychle a bez průtahů vyplatit jiné zástavy na nemovitosti, půjčky, úvěry, dluhy či exekuce

Jsou rizika?

Několik bychom jich našli. Mohou být spojeny jak s tím, že je nám za naši nemovitost vyplaceno málo, tak i s tím, že může být aplikován poměrně vysoký úrok. Pokud v tomto směru nenaletíme, může být tento typ hypotéky dobrým produktem, kdo hledá statisíce nebo miliony korun, s jistotou libovolného využití, navíc bez nutnosti jakéhokoliv dokládání celé řady různých věcí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..