Jaké výhody a nevýhody přináší půjčka Creditsor?

Půjčka Creditsor patří do segmentu mikropůjček
Mizianitka / Pixabay

Pokud jste o tomto poskytovateli ze segmentu mikropůjček ještě neslyšeli, je třeba na úvod říci, že půjčka Creditsor je spojena se svým zahraničním partnerem, tedy zahraniční firmou. Je také spojena s tím, že sama peníze neposkytuje, ale spolupracuje s několika investory a kreditory, kteří následně peníze dají klientům k dispozici. V tomto směru poskytovatel tvrdí toto: „Spolupracujeme výhradně se spolehlivými a důvěryhodnými kreditory, kteří poskytují ty nejlepší podmínky, kvalitní zákaznickou podporu a nízké úrokové sazby.

Důležité je ale vědět také to, o kolik si můžeme požádat a na jak dlouho. Podmínky jsou stejné pro každého a tak si každý může požádat o částku v rozmezí 500 – 4 500 korun českých na dobu v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní. Samozřejmostí je to, že žádost je možno podat online, což je určitě jedna z prvních výhod, které se k půjčce přímo vážou.

Jednoduché podmínky získání

Další výhodou jsou určitě podmínky získání, které se k tomuto úvěrovému produktu vážou. Zde určitě není třeba mít obavy z toho, že by byly nesplnitelné. Právě naopak. Pokud budeme konkrétní, stačí věk v rozmezí 18 – 65 let, tuzemské státní občanství a také vlastní bankovní účet. Požadován je také příjem, ale u něho ne vždy platí, že by musel být jakkoliv prokazován. Stačí tedy, aby byl – jakýkoliv.

Půjčka Creditsor umožní rychlé vyřízení z domova

S jednoduchými podmínkami souvisí mimo jiné také to, že půjčku je možné vyřídit z domova. Bez jakéhokoliv papírování, bez sepisování smluv, nebo bez osobních návštěv. Díky tomu lze mít potřebné peníze třeba ještě v ten den, kdy si o ně žádáte. U ověřených klientů i do několika minut.

Nevýhodou jsou malé částky

Výhody tedy známe a tak se pojďme podívat na nevýhody. Těmi jsou určitě menší částky, jelikož dostat se přes sumu 4 500 Kč je nemožné. Na druhou stranu charakteristika daného typu půjčky je jasná a je třeba s ní přímo počítat.

Pozor na vysoké úroky

Dalším negativem mohou být také úrokové sazby. Ty sice nejsou tak vysoké jako u ostatních konkurentů, ale přece jenom vysoké jsou. Konkrétním příkladem při kombinaci částky a splatnosti totiž zjistíme, že ze sumy 4 500 Kč se může stát částka necelých 6 000 Kč, kterou musíme za jeden měsíc zaplatit. To je pravděpodobně ta největší nevýhoda, s jakou půjčka Creditsor na náš trh samozřejmě přichází. I proto není dobré ji doporučit ve chvíli, kdy jste ve finanční nouzi a hledáte východisko. Tato možnost vaše dluhy určitě ještě zvýší. Na druhou stranu ale nesmíme zapomínat na několik bonusů, jako jsou:

  • Nulové závazky v souvislosti s využitím peněz
  • Vyřízení bez ručitele – není třeba ani spolužadatel
  • S jistotou důvěryhodných věřitelů – vybírá je sám Creditsor
  • S flexibilitou splátek – možnost prodloužení daného termínu splatnosti

[browser-shot url=”http://www.creditsor.cz” width=”640″ height=”400″ href=”http://www.creditsor.cz” alt=”Půjčka Creditsor” target=”_blank”]Půjčka Creditsor[/browser-shot]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..