Jaké produkty nabídne Raiffeisen stavební spořitelna?

Raiffeisen stavební spořitelna
193584 / Pixabay

Stavební spořitelny jsou dnes na našem trhu poměrně rozšířené, a to často jako dceřiné společnosti bankovních ústavů. Jednou z těch známých a určitě oblíbených je také Raiffeisen stavební spořitelna. Pojďme se proto podívat na její produkty, které můžeme ohodnotit velmi pozitivně. A to ať už máte v plánu spořit, nebo máte v plánu naopak financovat třeba své bydlení.

Co může nabídnout Raiffeisen stavební spořitelna pro běžné občany?

Je jasné, že běžný občan je dnes základní klientelou, kterou Raiffeisen stavební spořitelna samozřejmě má. V tomto směru mu může tento finanční ústav nabídnout v první řadě výhodné spoření – takzvané stavební spoření. To je dnes jedním z nejvýhodnějších spořicích produktů na trhu. V první řadě je to díky státní podpoře a v té druhé díky velmi dobrému úročení. Pokud své peníze do tohoto finančního produktu vložíte, můžete se těšit na to, že bude ročně úročen jedním procentem, a to až po dobu 6 let. Průměrný roční výnos bude celkově činit až 4,2 procent. To vše s jistotou garancí a pojištění vašich vkladů.

Zvolit si samozřejmě lze také produkty úvěrové, které Reiffeisen banka také nabízí běžným občanům. Zde je jasné, že je škála ještě o něco vyšší. Pokud budeme konkrétní, jsou na výběr tyto možnosti:

  • Rekopůjčka – překlenovací úvěr
  • Hyposplátka – hypoteční úvěr
  • Rekorefin – spotřebitelský úvěr na bydlení
  • Úvěr ze stavebního spoření

To vše jsou samozřejmě možnosti, jak získat peníze, které mohou být utraceny s ohledem na potřebu vašeho bydlení. Za peníze můžete stavět, stejně jako můžete rekonstruovat, kupovat nemovitost, nebo vybavení domu a bytu.

Služby pro právnické osoby

Mimo klasických občanů se Raiffeisen stavební spořitelna zaměřuje také na právnické osoby. Nikoliv ale přímo firmy, ale spíše na konkrétní bytová družstva, nebo společenství vlastníků. I tyto subjekty totiž mohou často služeb využívat, a to hlavně s ohledem na konkrétní úvěrové produkty. Ty jsou následně využívány hlavně ne revitalizace a rekonstrukce celých objektů a splácené bývají především z příspěvků od jednotlivých nájemníků. Zde musíme dodat, že jsou každému poskytnuty individuální podmínky, které se komunikují na konkrétních pobočkách po celé zemi. O této možnosti poté samotná spořitelna uvádí: „S námi si snadno zajistíte optimální financování nejen koupě nového, ale také rekonstrukce, modernizace i drobnější opravy vašeho současného panelového či cihlového bytového domu.

Co lze získat dalšího?

Poslední nabízené služby souvisí s finančním poradenstvím. Pokud si nejste jisti v tom, jak naložit se svými penězi, jak dobře spořit, nebo naopak investovat či si půjčit, je tým specialistů k dispozici i vám. A to samozřejmě zcela zdarma a s jistotou zkušeností a důkladného proškolení. A to proto, aby mohl nabídnout dobré služby i vám samotným.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..