Jaké parametry má půjčka Emmas credit?

Emas Credit - ziskejte pujcku ihned
Emmas Credit

Segment mikropůjček dnes patří mezi nejrychlejší a také nejdostupnější možnosti toho, jak můžeme jako žadatelé získat potřebný úvěrový produkt. Samozřejmě možní je v tomto směru hned několik a tak máme z čeho vybírat. Jedním z poskytovatelů, který patří mezi ty známé, je určitě Emmas credit. Tedy nebankovní společnost, která také může nabídnout krátkodobou půjčku. Pojďme se podívat, kolik ti bude.

Jaké částky nám Emmas credit nabídne?

Protože se jedná o segment mikropůjček, nelze logicky očekávat nijak výrazné sumy. Přesto je nabídka poměrně zajímavá. Začíná na sumě rovných 500 Kč, což je úplně minimum, o které si můžeme požádat. Následně lze pomocí jednoduchého posuvníku dojít až k částkám o něco zajímavějším, konkrétně potom až na sumu 3 000 Kč. Ty jsou maximem, které nám tento poskytovatel nabídne.

Samozřejmostí je i možnost kombinovat zvolenou částku s termínem splatnosti. Budeme-li v tomto směr konkrétní, je možné mít daný úvěr po dobu 5 kalendářních dní, stejně jako po dobu jednoho měsíce – tedy celkem po dobu 30 dní.

Jak je to s úrokem?

Není žádnou novinkou, že právě tento segment půjček dnes patří mezi ty nejdražší. Podobně je to i u Emmas credit. Pokud bychom si požádali o maximální částku, počítejte s tím, že navíc zaplatíte 900 Kč. Tedy rovných 30 procent navíc. S tímto úrokem počítejte, i když si nakombinujete jak jinou částku, tak i jiný termín splatnosti. Jedinou slevou, se kterou můžete v případě potřeby počítat, je sleva která se týká vaší první žádosti. V takovém případě je celkový úrok nezávisle na částce snížený o 200 Kč.

Jaké jsou podmínky získání?

Abychom si mohli o danou půjčku zažádat, je samozřejmě třeba znát nejprve podmínky, které se k této variantě vážou. Ty rozhodně nejsou nijak složité a tak se na ně pojďme podívat blíže. Jedná se o tyto:

  • Věk nad 18 let
  • Tuzemské stání občanství
  • Vlastnictví bankovního účtu
  • Vlastnictví mobilního telefonu a emailu

Následně už není problém si zažádat, a to samozřejmě online. Další podmínkou získání peněz je však zaslání korunového registračního poplatku, a to z vašeho účtu. To slouží k jeho ověření. Sice vás to finančně nezatíží, ale je dobré počítat s tím, že to může celý proces získání výrazně prodloužit.

Nezapomínejme na výhody

Pokud pomineme vysoký úrok, je Emmas credit poměrně zajímavou možností, jak si půjčit potřebnou finanční částku. Navíc půjčka potěší i možností toho, že nám umožní si termín splatnosti prodloužit. Zde je ale třeba nezapomenout na konkrétní podmínky, které zní: „Pokud si však přejete odložit termín splatnosti, budete si muset prodloužit svoji půjčku splacením celkového úroku a poplatku za prodloužení ve výši 100 Kč do termínu splatnosti do 23:50 hod.“ Pokud je vše v pořádku, máte dalších 30 dní na to, peníze vrátit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..