Jak zabránit fatálním důsledkům neuvážených činů?

Na někoho působí pojišťovny jako hadr na holi, jiní na ně nedají dopustit. Všichni jejich činnost docení až v okamžiku, kdy se něco přihodí a oni jsou rádi, že vzniklou škodu nemusí platit ze svého, ale „cáluje“ za ně pojistné plnění.

Pojištění odpovědnosti je příkladem toho, jak zabránit fatálním důsledkům našich neuvážených činů. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Znáte to. Ať si dáváte pozor sebevíc, někdy se prostě všechno uhlídat nedá a kalamita, nachystaná každodenním životem, je na světě. Pojištění odpovědnosti je vhodné pro občany, ale i zaměstnance a piloty.

Pomoc v běžném životě

Do pojištění občanské odpovědnosti náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě: ať už jde o vysklené okno, rozbité zboží v obchodě, vytopený byt, zalomený klíč v zámku, ale stále častější jsou také srážky na lyžařských sjezdovkách a i při opatrné jízdě je snadno může zavinit i sebelepší lyžař či snowboardista.

Výhodou produktu je celosvětová platnost, jste chráněni i během dovolené či jiného běžného pobytu v zahraničí, ochrana pro všechny členy společné domácnosti, v ceně je odpovědnost za domácí zvířata s výjimkou psů, koní a hospodářských zvířat a možnost připojištění odpovědnosti chovatele psa/koně za výhodnou cenu.

Plnění bez spoluúčasti

Pojistka má jednotný limit pojistného plnění na škody na zdraví, na majetku i škody finanční.

Pojištění ERGO se sjednává vždy bez spoluúčasti a má pojistné plnění od 4 do 10 milion korun. Aktivně chrání, a tudíž poskytuje ochranu v takových případech, kdy někomu způsobíte škodu na majetku, zdraví či financích.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..