Jak vypadá žádost o půjčku u poskytovatele Rychlá půjčka 24?

Rychlá půjčka 24
novelrobinson / Pixabay

Na trhu je celá řada poskytovatelů, kteří vám umožní získat peníze rychle, jednoduše a bez zbytečných komplikací. Dominuje segment takzvaných mikropůjček, kde je typickým zástupcem i poskytovatel Rychlá půjčka 24. Pojďme se podívat na to, jak u něho probíhá samotná žádost a co je třeba splnit, nebo na co si dát pozor.

Vše začíná žádostí

Tím prvním krokem je zcela určitě samotná žádost, kterou lze uskutečnit online. Díky interaktivnímu formuláři si tak lze pomocí posuvníků jednoduše navolit částku, stejně jako termín splatnosti. Možnosti, jaké Rychlá půjčka 24 v tomto směru nabídne, jsou poměrně jasné. Získat totiž můžeme částku od 500, do 10 000 korun českých. Zde však musíme zmínit, že částky nad 3 500 korun jsou určeny pouze pro stálé klienty.

Jakmile je částka zvolena, vybírá se také termín splatnosti. V tomto ohledu je poskytovatel unikátní v tom, jelikož maximem není jeden měsíc, ale je to doba 45 dní. Nejnižší termín je poté klasický, a to lhůta 5 kalendářních dní.

Co je třeba splnit?

Po výběru částek dochází k samotnému vyplnění formuláře. V něm uvedete několik hlavních údajů o vás samotných, které jsou primárně nezbytné proto, aby byl dokončen proces registrace, který má Rychlá půjčka 24 nastaven. Důležité je zmínit to, že součástí registrace je také nutnost poslat registrační poplatek. Ten je samozřejmě pouze symbolický, ale je třeba počítat s tím, že může celý proces výrazně zdržet. V rámci registrace poskytovatel také uvádí toto: „Snažte se platit registrační poplatek převodem na tu samou banku, ve které máte Váš účet – vyhnete se tak prodlení způsobeným převodem peněz mezi různými bankami

Aby byla registrace úspěšná, je také třeba splnit podmínky získání, bez kterých půjčka poskytnuta nebude. Pokud máme být konkrétní, je třeba říci, že mezi ty hlavní podmínky patří:

  • Věk nad 18 let
  • Žádné neuhrazené dluhy
  • Nutnost pravidelného příjmu
  • Bezproblémová finanční historie

Jak proběhne schvalování u poskytovatele Rychlá půjčka 24?

Samotné schválení už je poté dílem okamžiku, a to proto, že není třeba kamkoliv chodit, protože vše se zvládne vyřídit již z pohodlí vašeho domova. To je pro mnoho lidí určitě velké plus, jelikož to znamená jak absenci osobních schůzek, tak i absenci různého složitého dokládání informací, nebo i dlouhé čekací lhůty.

Upozornění: Takto může být v ideálním případě vše vyřízeno doslova do několika minut. Poté už jsou peníze odesílány na zvolený účet.

Když peníze přijdou

Jakmile je suma na vašem účtu, je na vás, na co ji použijete a za co ji utratíte. Můžete řešit své finanční problémy, stejně jako je možné si i cokoliv koupit. Půjčka je totiž neúčelová a tak je jenom na vás, jak finanční prostředky hodláte využívat. Důležité je, abyste před termínem splatnosti mohli peníze vrátit, nebo prodloužit termín.


Vitacredit půjčka

[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/vitacredit/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″ scrolling=”auto” ]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..