Jak vypadá hypotéka od České spořitelny?

tkoch / Pixabay

Sjednat si v dnešní době hypotéku rozhodně není nic složitého. A to proto, že ji nabízejí nejenom banky, ale i řada nebankovních společností. V tomto směru je z čeho vybírat. My se proto podíváme na to, jak vypadá hypotéka od České spořitelny. Tedy hypoteční úvěr, který je spjatý s největší bankou na našem trhu. Rozhodně totiž má co nabídnout, především s ohledem na konkrétní výhody. Mezi tu hlavní patří možnost vyřízení bez zbytečných poplatků, nebo ocenění bytů online, a to zcela zdarma.

Česká spořitelna hypotéka umí financovat i 100 % hodnoty nemovitosti

Druhým pozitivem je určitě fakt, že jakmile je vaše plánovaná nemovitost oceněna, je možné ji financovat výhradně z hypotéky. V praxi to znamená, že není třeba mít našetřené žádné peníze, jelikož hypotéka od České spořitelny zaplatí celou vaši cenu. I to je jedno velké plus.

Mluvíme-li již o konkrétním financování, nesmíme zapomínat také na možnosti splátek. V tomto duchu je banka velmi flexibilní a otevřená celé řadě možností. Konkrétně si můžete nejenom nastavit výše a termíny vašich splátek. Umožní vám i to, abyste si konkrétní termíny, stejně jako částky také měnili. Je ale možné také splátky odkládat, nebo využívat těch mimořádných. To vše v rámci celých 30 let, což je maximální splatnost, kterou Česká spořitelna hypotéka dovolí.

Jak je to s úroky?

Druhou důležitou informací hned po splátkách jsou samozřejmě úrokové sazby. I zde musíme říci, že nás nezklamou. Vycházejí vždy až z konkrétních kombinací, které vám budou vypočítány. Obecně ale můžeme říci, že jsou spojeny s výhodami, které se týkají slev na úrocích. Zde se hodí využít citace samotné banky: „Při zřízení hypotéky na déle než dvacet let a při volbě tří až pětileté fixace úrokové sazby vám nabízíme úrokové zvýhodnění 0,3 % a navíc finanční prémii pro každé další období fixace. Můžete se spolehnout na pevnou úrokovou sazbu nebo zvolit nízkou proměnnou úrokovou sazbu.“

Co lze umožní hypotéka financovat?

Je jasné, na co si lidé hypotéky nejčastěji berou. Jsou to běžné byty nebo domy. Ty ale nepatří mezi jedinou možnost, v rámci které může být tento úvěrový produkt použitý. Budeme-li konkrétní, není problém financovat třeba i:

To vše s možností nejenom toho, že hypotéku využijeme jako náš prvotní produkt. Nabízí se totiž i druhá možnost, a to taková, kdy již hypotéku máme a chceme ji zvýhodnit. V takovém případě nabídne Česká spořitelna východisko v podobě refinancování. Díky němu tak není problémem zvýhodnit ani stávající úvěr.

To vše jsou tedy výhody, díky kterým hypotéku my, stejně jako řada odborníků hodnotí kladně a také ji doporučuje. To vše podtrhuje také ocenění s názvem Hypotéka roku 2014, kterou banka za tento produkt získala.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..