Jak vypadá a funguje SMS půjčka bez registru?

Kredito24 - rychlá půjčka po internetu
Kredito24 – rychlá půjčka po internetu

Většinou probíhá žádost o půjčku stejně, a to tak, že si požádáte vyplněním online formuláře, který mají na webu banky nebo nebankovní společnosti. Ještě před pár lety však bylo nutné jenom to, vyplnit tištěnou žádost. Dnes je ale situace ještě dále, a dokonalou ukázkou může být SMS půjčka bez registru. Jak totiž ukazuje právě její název, v souvislosti s žádostí vám totiž stačí jediné, a to pouze mobilní telefon.

V rámci něho stačí napsat SMS v požadovaném tvaru a tím je vaše žádost nejenom odeslána, ale je tím samozřejmě také přijata.

Jak tvar SMS vypadá?

Aby však vše bylo přesně tak, jak má být, je nezbytné dodržet správný tvar SMS zprávy. Ten má samozřejmě každý poskytovatel jiný. Dobré je vědět hlavně to, že už v samotné zprávě by měly být všechny identifikační údaje třeba o vás samotných, nebo také o částce, kterou si berete a na jak vlastně dlouho.

Pozor: Důležité je samozřejmě také to, aby byla SMS zpráva odeslána na správné číslo.

Jak probíhá žádost?

Po odeslání SMS zprávy samozřejmě dochází k tomu, že je spuštěna samotná žádost o půjčku. Ta je velmi jednoduchá a rychlá a většinou má SMS půjčka bez registru zařízeno tak, že proběhne automaticky. To znamená nejenom to, že se nemusí bát problémoví klienti uvedení v registrech, ale stejně tak se nemusí bát ani ti, kteří se registry nechtějí zdržovat.

Dále však není třeba ani osobních schůzek a vyplňování tištěných formulářů, stejně jako není třeba ani dokládat třeba potvrzení o příjmech. Ideální pro toho, kdo příjem buď nemá, nebo špatně doložitelný. Mezi tyto skupiny patří:

Dodat je třeba i to, že jakmile jsou peníze schváleny a odeslány, není třeba nijak dokládat jejich účel a je na každém, k čemu je využije. Pro poskytovatele je totiž důležité jenom to, aby byly finance správně vráceny – v požadované výši a také v požadovaném termínu.

V čem může být SMS půjčka bez registru rizikem?

Hlavně v tom, pokud narazíte na nepoctivého poskytovatele. Možností je dnes na několik desítek a tak je dobré vědět, že je vhodné vybírat hlavně ty prověřené společnosti, které mají jasně dané a transparentní podmínky. Mezi ty, se kterými chybu neuděláte, určitě patří:

  1. CreditON
  2. Zaplo
  3. Kredito24
  4. Feratum.

A právě poslední jmenovaná společnost se dokonce může řadit mezi ty, které byly na našem trhu první a právě SMS půjčka bez registru byla produktem, se kterým bořily všechny zažité mýty.

Dát pozor je ale vhodné také na celkové úrokové sazby. V tomto směru sice někteří poskytovatelé nabízejí možnost první půjčky zdarma, ale poté jsou ti klasičtí, u kterých je dobré myslet na to, že sazba je i 30 – 40 procent za jediný měsíc. To znamená i tisíce korun navíc, které vás mohou přivést do dluhových pastí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..