Jak dnes vypadá první půjčka zdarma?

První půjčka zdarma
PDPics / Pixabay

Půjčit si nejvýhodněji na našem trhu. To je určitě sen celé řady lidí. Pokud i vy máte sen zcela stejný, pojďme se společně podívat na možnosti toho, jak ho převést ve skutečnost. Variantou, kterou budeme popisovat, je první půjčka zdarma. Pokud nevíte konkrétně, o co se jedná, potom zmíníme, že jde o finanční produkt, který spadá do sekce mikropůjček.

Právě zde se totiž několik společností, jako CreditON, Ferratum nebo Zaplo rozhodlo pro to, že první půjčku nabídnou zdarma a bez jakýchkoliv poplatků.

Čím je první půjčka zdarma charakteristická?

V první řadě je to jistě to, že nabízí hlavně menší částky. Ty jsou omezeny nejenom podmínkami, které se vztahují k možnosti bezúročné půjčky, ale jsou omezeny také tím, co vlastně nabídne samotný tento segment. Pokud budeme chtít být konkrétní, potom je třeba říci, že k dispozici jsou částky od několika set korun – nejčastěji 500 Kč, až po částky v řádech několika tisíc. Maximum, které si lze zdarma vypůjčit, je 8 000 Kč a tuto možnost nabídne poskytovatel Zaplo.

Charakteristický je ale také termín splatnosti. Zapomeňte totiž na pravidelné splátky, jelikož peníze, které jste si půjčili, je totiž třeba vrátit jednorázově. A to do data, které si zvolíte. To je poměrně krátké, jelikož maximum bývá doba jednoho měsíce. Lze sice lhůtu prodloužit, ale to už je spojeno s konkrétním poplatkem.

Jak rychlé je vyřízení?

V těch nejlepších případech netrvá celý proces déle, než několik málo minut. Poté se prostřednictvím SMS zprávy dozvíte o tom, že vám byla půjčka schválena a že peníze odcházejí přímo na váš bankovní účet.

Samozřejmě s rychlostí souvisí hlavně to, že vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti kamkoliv chodit. To znamená, že i první půjčka zdarma je vyřízena online, bez složitého papírování, nebo osobních návštěv.

Jaké jsou podmínky?

V principu takové, které splní každý. Je sice několik základní, ale ty rozhodně nejsou pro většinu klientů problém, jelikož se jedná o:

  • Plnoletost
  • Vlastnictví bankovního účtu
  • Trvalé bydliště na území ČR
  • Tuzemské státní občanství

Co u této půjčky není třeba, to je dokládání příjmu. Je jedno, jak si vyděláváte a zda vůbec. Stejně tak nevadí, pokud jste v registrech, jelikož ani do nich není v rámci tohoto úvěru nahlíženo.

Peníze na cokoliv

To poslední, co musíme zmínit, je fakt, že peníze lze využít na cokoliv, bez omezení účelu. Samozřejmě vaší povinností je peníze poctivě vracet, jinak z toho plynou nejenom postihy, ale i další negativa. V tomto případě uvádí jedna ze společností toto: „V případě, že klient neplní své závazky vůči Zaplo.cz včas a nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra za účelem smluvení termínů splácení, může Zaplo.cz dlužníky za pozdní nebo úplné neplacení svých dluhů nahlásit do úvěrových registrů.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..