Jak by měla vypadat ideální krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů?

krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů
aleksandra85foto / Pixabay

Pokud chceme půjčku, jistě očekáváme, aby dokonale odpovídala našim představám a našim požadavkům. A přesně taková může být krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů. Jedná se o produkt ze segmentu mikropůjček, tedy takzvaných půjček před výplatou. To primárně znamená, že je určena hlavně těm, kteří potřebují řešit své aktuální finanční problémy. Dodat ale musíme i to, že často může být využita i jako alternativa klasické půjčky. Pojďme se tedy podívat, jak by měla vypadat.

Ideální, pokud nám krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů nabídne širokou škálu částek

Ačkoliv v minulosti to možné nebylo, dnes to už možné je. Pokud budeme konkrétní, tak je třeba říci, že už dávno se nabízené sumy netočí jenom kolem několika tisíců korun. Dostat se totiž můžeme i na částku 10 000 korun, stejně jako je možné dostat se i na částku 15 000, nebo také 20 000 korun českých. A u jakých poskytovatelů je to možné? Jedná se o:

  • Ferratum
  • Zaplo
  • CreditON

Na druhou stranu musíme dodat, že je stále ještě spousty poskytovatelů, kteří nabízejí jako maximum pouze částku okolo 5 000 korun českých. Dodat je ale třeba i to, že u některých poskytovatelů máme možnost dosáhnout na nejvyšší částky až po několikáté půjčce, čímž ověříme naši bonitu.

Jednoduché a rychlé vyřízení

I to by měla dokonalá krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů mít. Samozřejmě zde řada poskytovatelů nabídne možnost požádat si hned dvěma způsoby, a to buď prostřednictvím online formuláře na webu poskytovatele, nebo pomocí SMS zprávy, která je zaslána z mobilního telefonu.

V obou případech se následně rozbíhá automatický schvalovací proces, který nemusí trvat déle, než pár minut. Poskytovatel Zaplo k tomu na svém webu uvádí: „Po úspěšném dokončení žádosti o půjčku od nás obdržíte vyrozumění do několika minut.“ Jsou ale i poskytovatelé, u kterých je dokonce několikaminutové rychlost garantována.

Ne vždy je ale vše takto jednoduché, jelikož u některých poskytovatelů je nutné zaslat korunový registrační poplatek pro ověření účtu, stejně jako může být nutné zaslat třeba oskenované doklady totožnosti. To vše může daná společnost vyžadovat, čímž ale celý proces vyřízení zpomaluje.

Hledejte i výhodný úrok

Ideální by bylo, kdyby byl úrok co nejmenší. Bohužel v tomto ohledu patří krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů mezi nejméně výhodné možnosti, kdy můžete počítat i s tím, že měsíčně přeplatíte třeba i 30 procent. Na druhou stranu je také jedinou možností, kdy některé společnosti nabídnou první půjčku zcela zdarma. Tedy bude mít takovou podobu, kdy nebude účtován ani úrok, stejně jako nebude účtován ani žádný poplatek.

Zde ale pamatujte na to, že abyste tuto možnost mohou využít, je třeba splnit podmínky dané společností, které tuto půjčku poskytne. Nejčastěji se jedná o to, že peníze mohou být poskytnuty pouze v určité výši, stejně jako na určitým způsobem omezenou dobu.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..