Hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky
niekverlaan / Pixabay

O finanční půjčky obvykle žádají lidé, kteří dané prostředky nemají, ale postupem času jsou schopni i s navýšením je financovat. A kdo nemá peníze a třeba již má několik půjček, které však ne vždy v minulosti splácel adekvátně dle smlouvy, má nejspíš i nějakou tu exekuci na plat a jeho bankovní účet je sledován bystrým okem, které každou přijatou částku zaevidují, jako vítanou a navýší tak pravidelné měsíční splátky.

Což tedy znamená, že nejdou, jde o příjem, který je však majiteli bankovního účtu, výjimečný, opakovat se nebude, ale právě díky němu, může být splátka navýšena a peníze strženy. Proto tito lidé žádají o hotovostní půjčky.

Hotovostní půjčky

Hotovostní půjčka je finančním úvěrem, poskytnutým přímo v hotovosti na ruku, kdy žadatel buďto sjedná půjčku na pobočce, anebo přímo k němu přijde obchodní zástupce, jež tedy poskytne finanční částku. Díky tomu jde o „příjem“, který nikde v evidenci není, a není tak nutné na něj brát ohled, co se dalšího splácení týče.

Pozor na machinace

Ani v sektoru hotovostních půjček nejsou jen a pouze seriózní lidé a dost často důvěřivost mnoha osob byla zneužita ve prospěch lichváře a podvodníka. Často se tak dělo s tím, že poskytovatel hotovostní půjčky vymámil z žadatelů poplatek za zprostředkování předem s tím, že tím získá výhodnější podmínky. Jenže jakmile peníze získal, již se po něm „slehla“ zem.

Jestliže žádáte o hotovostní půjčku, rozhodně nikdy neplaťte poplatky předem. A to žádné. Je nesmysl, abyste jako žadatel o hotovostní půjčku měl k dispozici peníze. Půjčujete si přece proto, že peníze nemáte.

Dá vám hotovostní půjčku jiný

Jestliže na vás začne druhá strana naléhat o poplatek za zprostředkování hotovostní půjčky předem, pak odejděte. Půjčku vám dá většina jiných a to seriózních podniků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..