Home Credit půjčka až do 150 000 Kč

Máte zájem o hotovostní půjčku? K dispozici je Home Credit půjčka, která určitě není neznámým pojmem v oblasti poskytování půjček v různých výších. Home Credit půjčka jde sjednat různými způsoby a je na vás, který budete preferovat. O půjčku si lze požádat telefonicky, online způsobem nebo na pobočkách České pošty.

Home Credit půjčka pro osoby s příjmem

Home Credit půjčka vám pomůže získat částky v rozmezí od 10 000 Kč do 150 000 Kč. O půjčku mohou žádat plnoleté osoby se stálým příjmem. Stálým příjmem se v tomto případě rozumí mzdy od vašeho zaměstnavatele nebo z podnikání.

Pro případy, kdy bude nutné se vyhnout nepříjemnostem s neplacením v době, kdy přijdete o zaměstnání, nebo se budete potýkat s delší pracovní neschopností ze zdravotních důvodů, si lze sjednat pojištění výdajů. Během problémové doby se díky pojištění pokryjí potřebné splátky. V případě, že budete hledat práci online, můžete použít portál s nabídkou práce.

Tip pro čtenáře: Víte, že posouzení a a vyřízení Home Credit půjčky je zcela zdarma?

Home Credit půjčka se dá využít na cokoliv

Vypůjčené peníze využijte dle libosti – účel není nutné uvádět. K vyřízení budete potřebovat doložit 2 doklady totožnosti. Občané České republiky předloží platný občanský průkaz plus jeden z dalších dokladů. Může jít například o řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz. Budou potřeba rovněž údaje o firmě, pokud patříte k OSVČ. Konkrétně uvedete adresu, přesný název, IČO, telefon.

Home Credit půjčka bez ručitele

K vyřízení půjčky se nevyžadují žádní ručitelé. Jestli vám půjčka nebude vyhovovat, nebo budete mít jiný důvod k jejímu ukončení, můžete tak učinit do jednoho měsíce. Home Credit půjčky jsou k dispozici i po telefonu, kdy zavoláte na bezplatnou linku a kontaktovat vás bude pověřený operátor.

Mezi výhody patří možnost si sjednat odklad splátek v průběhu splácení půjčky. Splácení půjčky probíhá v dohodnutých termínech.

[button link=”http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=40&aff_id=1074&source=zajimavetipycz” style=”info” color=”silver” window=”yes”]Zažádejte si o Home Credit půjčku ještě dnes[/button]

Home Credit půjčka ještě dnes
jarmoluk / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..