Ferratum půjčka

V současné době se stále více daří poskytovat půjčky v různých výších. Výjimkou nejsou ani půjčky v nižších částkách, které jsou velmi populární hlavně v době před výplatou. Splácení nižších částek je většinou snadnější a nemusíte se soustředit na zajišťování financí na pokrytí splátek na dlouhé období.

Půjčky se vyřizují velmi rychle a jednoduše. Není dokonce nutné docházet na pobočku společnosti. Ferratum půjčka se řadí mezi krátkodobé půjčky. Díky Ferratum půjčce můžete získat půjčku až do 10 000 Kč.

Ferratum půjčka je mnohým známá pod názvem „finská“.

Charakteristickým rysem této půjčky je rychlost a snadnost – rychle vyřízeno, snadno vyplaceno a pak splaceno. Potřebné peníze z půjčky obdržíte prakticky ihned. Nejsou potřeba žádní ručitelé a ani jiné zajištění půjčky. Postačí vám vyplnění žádosti, kterou pošlete díky online službě nebo pošlete svou žádost o půjčku SMS zprávy.

Vypůjčené peníze z Ferratum půjčky mají splatnost v termínu sedmi až 45 dní. Jestliže se vám však nepodaří všechno včas splatit a víte o tom předem, můžete si během trvání půjčky nechat prodloužit termín splatnosti. Jde to učinit celkově třikrát.

Počítejte ale s tím, že prodloužení splatnosti není zdarma a navíc zaplatíte 15 %  z půjčené částky. Po jednom schválení prodloužení splatnosti získáte navíc dalších 15 dní.

O Ferratum půjčku můžete požádat online, kde si také vyberete potřebnou výši půjčky a pak  dobu splatnosti. Ihned se vám zde zobrazí údaje o poplatku k vaší půjčce. K žádosti o půjčku Ferratum nepotřebujete dokládat potvrzení o vašem průměrném příjmu ze zaměstnaní nebo z podnikatelské činnosti. První půjčka je maximálně 1000 Kč. V případě dalšího půjčování se maximum půjčky postupně zvyšuje, až dosáhnete možného maxima od Ferratum půjčky. Cena zasílané SMS se odvíjí podle tarifu vašeho operátora.

Ferratum půjčka je mnohým známá pod názvem finská

geralt / PixabayŠtítky: , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

 1. Osobní půjčky | Zajimavé tipy na půjčky - 9.3.2014

  […] na půjčku: Před dvěma měsíci vyšel tento článek, ve kterém byly popsány výhody Ferratum půjčky. Vyzkoušejte ji i vy a zažádejte o […]

 2. Půjčka pro problémové klienty | Epeníze - 11.2.2015

  […] Jednou ze známých nebankovních společností je bezesporu Ferratum. Ta dovede nabídnout půjčky v maximální výši 10 000 korun. Jedná se o krátkodobý typ úvěru. Splácet budete moci v maximu až 45 dní. Samotný splátkový kalendář si ale stanovíte sami a to tak, abyste byli schopni bez větších komplikací splácet. Ostatně podmínky této půjčky najdete zde. […]

 3. Může se nám první půjčka zdarma vyplatit? | Green Action Finance - 20.3.2015

  […] půjčujete. A to i s jistotou dobrých služeb, jelikož jak jeden z poskytovatelů uvádí: „Půjčka Ferratum funguje již 8 let a za tu dobu pomohla vyřešit finanční potřeby již více než 1,5 miliónu […]

 4. U koho je nejlepší půjčka 5000? | OK Půjčky - 7.9.2015

  […] produktů aktivně poskytovat. Dnes přichází hlavně s celou řadou jistot, kam se řadí jednoduché vyřízení půjčky, stejně jako sjednání online. Díky tomu jako žadatelé […]

Přidejte odpověď