Expres půjčka

Potřebujete půjčku hodně rychle? Nechcete se spoléhat na své známé, ale raději si půjčíte od profíků? Expresní vyřízení půjček nabízí hned několik bank a nebankovních společností. Většinou jde o osobní vyřízení ihned na přepážce, poslání SMS zprávy nebo vyplnění online žádosti. Peníze z půjčky se dají získat už do 24 hodin od obdržení vaší žádosti.

Expres půjčka je k dispozici také od GE Money Bank, kde se nabízí samé ověřené finanční služby a produkty. Expres půjčka od GE Money Bank vám umožní financování čehokoliv, co si zamanete a co potřebujete vyrovnat. U půjčky se totiž neuvádí účel použití a je tedy vhodná na cokoliv. GE Money Bank nabízí také možnost konsolidace půjček, o které jsme psali před několika dny zde.

O půjčku si můžete zažádat v pobočce banky, ale také jednoduše online způsobem, kdy na webových stránkách banky vyplníte žádost se zmínkou o potřebné částce k půjčení. Velice brzy vám dorazí odpověď o schválení nebo zamítnutí půjčky.

Expres půjčka vám může poskytnout finance v rozmezí od 30 000 Kč do 600 000 Kč. Vypůjčené peníze budete mít k dispozici na vašem běžném účtu již do pěti minut od podepsání smlouvy. Expres půjčka nevyžaduje shánění ručitelů a ani se neprovádí zástava na majetek.

Výše pravidelné splátky je na vás, konkrétní částka se odvíjí podle vašich možností splácet a podle vypůjčené sumy a doby splácení. Splácení půjčky je možné v době až 96 měsíců. Podle vaší finanční situace se rozhodnete, zda bude Expres půjčka hrazena po dobu 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84 nebo 96 měsíců.

Snadno si sjednáte i pojištění schopnosti splácet. Expres půjčka má pevnou úrokovou sazbu po celou dobu existence půjčky. Půjčka se poskytuje bez poplatků za posouzení vaší žádosti. Nejsou vyžadovány ani poplatky za vedení půjčky. Předčasné splacení je možné a není spojeno se žádnými sankcemi.

Upozornění: K realizaci půjčky je nutné mít založený běžný účet u GE Money Bank.

Expres půjčka je k dispozici také od GE Money Bank
jarmoluk / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..